برگزاری نمایشگاه‌های عیدانه و رمضانه در تهران

کد خبر: 1206932

استاندار تهران از برگزاری نمایشگاه‌های عرضه مایحتاج شب عید و ماه رمضان در تهران و شهرستان‌های استان تهران با هدف عرضه با قیمت و کیفیت مناسب، فراوانی، در دسترس بودن و پراکندگی در سطح استان تهران خبر داد.

برگزاری نمایشگاه‌های عیدانه و رمضانه در تهران

 علیرضا فخاری استاندار تهران از برگزاری نمایشگاه‌های عرضه مایحتاج شب عید و ماه رمضان در تهران و شهرستان‌های استان تهران با هدف عرضه با قیمت و کیفیت مناسب، فراوانی، در دسترس بودن و پراکندگی در سطح استان تهران خبر داد.

استاندار تهران در گفت‌وگو با خبرنگاران، در تشریح روند برگزاری نمایشگاه‌های ویژه مایحتاج شب عید اظهار کرد: این نمایشگاه‌ها در پنج نقطه حکیمیه، ارم، مصلی، خاوران و بوستان ولایت و همچنین شهرستان‌های استان تهران برگزار خواهد شد. در حقیقت این نمایشگاه‌ها عیدانه و رمضانه هستند تا اقلام مورد نیاز شهروندان برای شب عید و ماه مبارک رمضان را عرضه کنند.

وی افزود: بی‌تردید نمایشگاه‌ها باید دارای چندین هدف یعنی قیمت و کیفیت مناسب، فراوانی، در دسترس بودن و پراکندگی در استان جهت دسترسی شهروندان باشند.

فخاری ادامه داد: باید تنوع کالایی در نمایشگاه‌ها تأمین شود و این نمایشگاه‌ها در سطح استان پراکنده خواهند بود تا مردم به منظور تأمین کالا مجبور نشوند به شهر تهران مراجعه کنند. بی تردید مراجعه مردم از سطح شهرستان‌ها به شهر تهران باعث ایجاد ترافیک و مصرف بالای سوخت خواهد شد.

استاندار تهران تاکید کرد: کمبود کالایی برای شب عید وجود ندارد اما لازم است تا نظام توزیع بهبود پیدا کند و ساماندهی جدیدی برای آن در نظر گرفته شود و از سوی دیگر با تحول در حوزه نظارت بتوانیم شب عید کنترل قیمت و بازار را انجام دهیم./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها