آخرین وضعیت آتش‌سوزی ساختمان خیابان بهار | نجات جان ۱۰ نفر در آتش‌سوزی

کد خبر: 1207149

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران از وقوع یک آتش‌سوزی ساختمان اداری و تجاری در خیابان بهار، خبر داد.

آخرین وضعیت  آتش‌سوزی ساختمان خیابان بهار |  نجات جان ۱۰ نفر در آتش‌سوزی

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران از وقوع یک آتش‌سوزی ساختمان اداری و تجاری در خیابان بهار، خبر داد.

سید جلال ملکی؛ سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اظهار کرد: صبح امروز حادثه آتش‌سوزی در یک ساختمان 10 طبقه تجاری ـ اداری در خیابان بهار نرسیده به خیابان طالقانی به سامانه 125 اطلاع داده شد.

وی افزود: با اعلام این خبر، ماموران آتش‌نشانی با تجهیزات کامل راهی محل حادثه شدند و اقدامات اولیه را آغاز کردند؛ امدادگران آتش‌نشانی در محل حادثه با یک ساختمان 7 طبقه اداری و تجاری که 3 طبقه دیگر آن زیر سطح زمین قرار داشت مواجه شدند که دچار آتش‌سوزی شده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران گفت: تحقیقات ابتدایی ماموران آتش‌نشانی نشان می‌داد، حریق در طبقات زیرین ساختمان رخ داده است که همین موضوع عملیات اطفای حریق را با دشواری‌هایی مواجه کرد.

وی ادامه داد: آتش‌نشانان در نخستین گام، 10  نفر را از میان دود و شعله‌های آتش‌ نجات داده و به فضای باز منتقل کردند که ساختمان‌های اطراف نیز برای ایمنی بیشتر تخلیه شد؛ همچنین با اقدامات انجام شده از سرایت شعله‌های آتش به طبقات بالایی جلوگیری شده و در حال حاضر عوامل آتش‌نشانی در زیرزمین عملیات اطفای حریق را ادامه می‌دهند.

ملکی با بیان اینکه حادثه آتش سوزی تا این لحظه فوتی نداشته است، عنوان کرد: عملیات اطفای حریق توسط آتش‌نشانان در این ساختمان اداری و تجاری ادامه دارد و اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.

/تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها