قتل فجیع زن میانسال با انگیزه سرقت

کد خبر: 1207410

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری عاملان قتل زن جوان در جریان سرقت خودروی شاسی بلند در اطراف تهران خبر داد.

قتل فجیع زن میانسال با انگیزه سرقت

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری عاملان قتل زن جوان در جریان سرقت خودروی شاسی بلند در اطراف تهران خبر داد.

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی از دستگیری عاملان قتل زن جوان در جریان سرقت خودروی شاسی بلند در اطراف تهران خبر داد و گفت: بهمن ماه امسال، زن جوانی به اداره چهارم پلیس آگاهی مراجعه کرد و هنگامی که مقابل کارآگاهان قرار گرفت گفت، روز قبل خواهرم با خودروی شاسی‌بلند خود از خانه بیرون رفت اما ناگهان تلفن همراهش خاموش و ناپدید شد.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت افزود: پس از اظهارات این زن جوان و تشکیل پرونده، تیمی از کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند و پی بردند زن میانسال با خودروی خود به اطراف تهران رفته و در آنجا تلفن همراهش خاموش شده است.

وی ادامه داد: تحقیقات کارآگاهان ادامه داشت تا اینکه یک خودروی شاسی بلند در اطراف تهران توسط گشت انتظامی منطقه کشف شد و با استعلام از سامانه سراسری پلیس مشخص شد، خودروی مورد نظر متعلق به زن میانسال بوده که فقدانی وی به پلیس آگاهی اعلام شده است.

ولیپور گودرزی خاطرنشان کرد: بدین ترتیب کارآگاهان راهی محل کشف خودرو شدند و در بازرسی از وسیله نقلیه مورد نظر آثار خون روی صندلی‌ها کشف کردند که همین موضوع شک تیم جنایی را برانگیخت.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت افزود: کارآگاهان در نخستین گام با اقدامات اطلاعاتی و تحلیل‌های تخصصی متوجه شدند، دو مرد ناشناس به قصد سرقت وارد خودروی این زن میانسال شدند و احتمالاً نقش مهمی در فقدانی وی دارند.

وی تصریح کرد: اعضای تیم جنایی پس از دریافت این سرنخ مهم، اقدامات اطلاعاتی را کلید زدند و هویت متهمان را شناسایی کردند که در ادامه نیز مخفیگاه دو مرد جوان در تهران ردیابی شد.

ولیپور گودرزی افزود: کارآگاهان پس از دریافت این اطلاعات مهم با دستور بازپرس جنایی راهی مخفیگاه متهمان شدند و دو مرد جوان را در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت عنوان کرد: متهمان پس از انتقال به اداره چهارم پلیس آگاهی در تحقیقات صراحتاً به جرم قتل زن میان سال با انگیزه سرقت خودروی او اعتراف و عنوان کردند، جسد مقتول را در اطراف تهران دفن کردند.

وی افزود: تحقیقات بیشتر نشان داد، متهمان پس از اینکه سوار خودروی زن میانسال شدند در جریان سرقت با مقاومت مقتول مواجه شدند و او را هدف ضربات چاقو قرار دادند.

ولیپور گودرزی خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهمان برای کشف جرایم احتمالی در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفتند./مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها