پاسخ دادستانی درباره مسئله مسمومیت دانش آموزان قمی

کد خبر: 1207652

دادستان کل کشور گفت: دادستانی کل کشور از لحظه نخست در مسئله مسمومیت دانش‌آموزان قم ورود کرده و با جدیت کامل این موضوع را پیگیری می‌کند.

پاسخ دادستانی درباره مسئله مسمومیت دانش آموزان قمی

«محمدجعفر منتظری» روز دوشنبه در جمع خبرنگاران در شهر ساوه، افزود: اقدامات کارشناسی گسترده‌ای در این خصوص انجام شده و مسئولان مربوطه در حوزه‌های مختلف اطلاعاتی، امنیتی، بهداشتی، درمانی و آموزشی کارهای جمعی را شروع کردند و آزمایش‌های فراوانی انجام شده اما هنوز نتوانسته‌اند به سرنخ های مشخصی برسند.

وی ادامه داد: احتمالاتی داده می‌شود ولی با احتمال نمی‌توان نظر قطعی داد و منتظریم کارهای کارشناسی و سم شناسی به نتیجه نهایی برسد که ببینیم این حادثه تعمدی و یا غیرعمدی بوده است.

دادستان کل کشور با یادآوری بازدید از واحدهای صنعتی شهرستان ساوه خاطر نشان کرد: در بازدید از شهرک صنعتی کاوه ساوه برخی صنعتگران مشکلات واحدهای صنعتی مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

حجت الاسلام منتظری گفت: امروز که کشور نیازمند تولید اشتغال و کار آفرینی است مهندسان و کارگران متعهد در واحدهای صنعتی خوب کار می کنند، برخی از واحدها مشکلات حقوقی دارند که رسیدگی می‌شود.

دادستان کل کشور افزود: دادستانی کل کشور در راستای تولید و اشتغال در هرکجای کشور در خدمت مدیران صنعت و تولید بوده و امید است مسئولان فعالان اقتصادی را حمایت کنند تا در این جنگ اقتصادی بر دشمن قالب شویم.

حجت الاسلام منتظری با یادآوری برخی مشکلات مسکن ملی شهرستان ساوه اظهار کرد: این مشکل در دادستانی پیگیری می شود.

وی ادامه داد: آنچه از اظهارات مردم و مسئولان شنیده شد، عده‌ای قول هایی به مردم دادند که در عمل نتوانسته اند این تعهدات را آنگونه که باید و شاید انجام دهند.

دادستان کل کشور افزود: شاید به علت نوسانات نرخ مصالح ساختمانی باشد که این مشکلات ایجاد شده، مردم توقع دارند مسئولان آنچه را که گفته اند به مرحله اجرا درآورند.

حجت الاسلام منتظری افزود: ساوه قطب صنعتی کشور محسوب می‌شود و باید مشکلات صنعتگران این شهرستان رسیدگی و فضای کارآفرینی و اشتغال تقویت شود./ایرنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها