توصیه وزیر به مدارس و دانش آموزان درباره مسمومیت ها/ مدارس تعطیل نمی‌شوند

کد خبر: 1208726

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه مدارس تعطیل نمی‌شوند، گفت: به همکارانمان در مدارس گفته‌ایم، مراعات دانش‌آموزان را بکنند چون خانواده‌ها نگران هستند.

توصیه وزیر به مدارس و دانش آموزان درباره مسمومیت ها/ مدارس تعطیل نمی‌شوند

یوسف نوری امروز در حاشیه همایش معماری ایرانی و اسلامی گفت: از رسانه‌ها درخواست داشتم با توجه به نگرانی اولیا برای آرام شدن این جو غیرعادی کمک کنند.

وی درباره تعطیلی مدارس و مجازی شدن آموزش‌ها بیان کرد: در جلسه روز گذشته با سران به این تصمیم نرسیدیم؛ البته به همکارانم در مدارس گفته‌ایم، مراعات دانش‌آموزان را بکنند چون خانواده‌ها نگران هستند همچنین نمونه تدریس‌ها را داریم البته امیدواریم دانش‌‌آموزان به آموزش حضوری بازگردند.

نوری همچنین درباره دستورالعمل صادر شده به مدارس پیرامون مسمومیت‌های اخیر توضیح داد و گفت: یک دستورالعمل است درباره اینکه اگر مدیران مدارس با چنین پدیده‌ای مواجه شدند مکان را با تعجیل ترک یا مکانی را مشخص کنند و اگر دانش‌آموزی درگیر شد با رعایت پروتکل‌ها به مراکز درمانی ارجاع شوند همچنین دانش‌آموزان مراقب باشند که در راه وسیله‌ای را در کیف آنها قرار ندهند. همچنین مدیران مدارس از کلاس‌ها بازدید کنند تا وسیله‌ای عجیب در کلاس نباشد.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها