ماجرای کشف یک جسد ‌در حاشیه آزادراه

کد خبر: 1224401

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه از شناسایی و دستگیری قاتل یک مرد ۵۳ ساله پس از ۲۴ ساعت از وقوع حادثه توسط کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی خبر داد.

ماجرای کشف یک جسد ‌در حاشیه آزادراه

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه از شناسایی و دستگیری قاتل یک مرد ۵۳ ساله پس از ۲۴ ساعت از وقوع حادثه توسط کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی خبر داد.

به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ بهزاد ثابت راسخ در تشریح این خبر اظهار داشت: ساعت 6 صبح روز پنجم خرداد ماه سال جاری، ماموران یکی از واحدهای گشت انتظامی فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر حین گشت‌زنی در حوزه ماموریتی خود جسد فردی را در حاشیه آزادراه "آزادگان" شهر شاهین‌شهر کشف و بلافاصله کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی این شهرستان را در جریان می‌گذارند.

وی افزود: تیمی از کارآگاهان و کارشناسان اداره تشخیص هویت پلیس آگاهی پس از حضور در صحنه جرم اقدامات علمی و تخصصی خود را آغاز کرده و مشخص شد جسد متعلق به مردی 53 ساله است که بر اثر جراحات ناشی از ضربات چاقو بر روی گردن و بدنش به قتل رسیده است.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه تصریح کرد: کارآگاهان با استفاده از اقدامات هوشمندانه خود هویت فرد مقتول را در کمترین زمان بدست آورده و تحقیقات تخصصی خود را برای شناسایی قاتل آغاز و با جمع‌آوری سرنخ‌های موجود موفق شدند پس از 24 ساعت از وقوع حادثه عامل این جنایت که جوانی 27 ساله و از شریک سابق مقتول بود را شناسایی و در مخفیگاه خود دستگیر کنند.

سرهنگ ثابت راسخ در ادامه گفت: متهم دستگیر شده که در برابر مدارک و مستندات پلیس چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت به جنایت ارتکابی خود اعتراف کرد: به دلیل اختلافات قبلی با مقتول با نقشه قبلی در نیمه شب حادثه او را بوسیله خودروی شخصی خود به آزاد راه آزادگان برده و پس از جر و بحث با او درگیر شده و با ضربات چاقو او را به قتل رساندم و سپس جسدش را در حاشیه آزاد راه رها کرده و از محل متواری شدم.»

وی خاطر نشان کرد: با اعتراف صریح متهم به ارتکاب قتل شریک خود پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و وی برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضایی معرفی شد./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها