جاده چالوس دوباره یک‌طرفه شد

کد خبر: 1224932

برخلاف اینکه رئیس پلیس راهور وعده داده بود در تعطیلات پیش رو جاده‌های شمالی یک طرفه نمی‌شوند اما به دلیل بار ترافیکی در محور چالوس، این جاده از صبح امروز یک‌طرفه شد.

جاده چالوس دوباره یک‌طرفه شد

برخلاف اینکه رئیس پلیس راهور وعده داده بود در تعطیلات پیش رو جاده‌های شمالی یک طرفه نمی‌شوند اما به دلیل بار ترافیکی در محور چالوس، این جاده از صبح امروز یک‌طرفه شد.

سرهنگ احمد شیرانی؛ رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم اظهار کرد: در مسیر شمال به جنوب محور کرج ـ چالوس محدودیت تردد اعمال شده است.

وی ادامه داد: در مسیر جنوب به شمال محور کرج ـ چالوس (شهرستانک تا نساء و محدوده های گچسر، سه‌راهی دیزین، پل زنگوله و سیاه‌بیشه)، جنوب به شمال آزادراه تهران ـ شمال (محدوده تونل شماره 12 و 13 و حد فاصل تونل شماره 16 تا انتهای آزادراه)، جنوب به شمال محور هراز(گالری امام زاده هاشم و لاسم تا گزنک)، جنوب به شمال محور فیروزکوه (دماوند)، آزادراه قزوین ـ رشت (رودبار) و آزادراه کرج ـ قزوین (محدوده‌های هشتگرد و نظرآباد) شاهد ترافیک نیمه‌سنگین هستیم.

سید کمال هادیانفر؛ رئیس پلیس راهور فراجا اخیراً با اشاره به احتمال یک‌طرفه نشدن محور تهران شمال در تعطیلات پیش‌رو گفت بود: "در تلاش‌ هستیم که مسیر تهران ـ شمال در تعطیلات هفته آینده یک طرفه نشود!"/تسنیم

 افزایش ۲۱ درصدی تردد در جاد‌ه‌های کشور

سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از ترافیک سنگین در محورهای شمالی کشور و ممنوعیت تردد در مسیر شمال-جنوب جاده چالوس خبر داد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، بر اساس اعلام سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در زمان حاضر تردد وسایل نقلیه از محور چالوس مسیر (شمال به جنوب) تا اطلاع بعدی ممنوع شده است.

همچنین در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل شهرستانک تا نساء و محدوده های پل زنگوله و سیاه بیشه ، آزادراه تهران - شمال مسیر (جنوب به شمال) محدوده تونل شماره 12 و 13 و حدفاصل تونل شماره 16 تا انتهای آزادراه  و محور هراز مسیر (جنوب به شمال) محدوده گالری امامزاده هاشم و حدفاصل لاسم تا بایجان ترافیک سنگین است.

سازمان راهداری از ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر (جنوب به شمال) محدوده گیلاوند و  آزادراه قزوین – رشت محدوده رودبار خبر داده است.

براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2603 ترددشمار فعال، تردد وسایل نقلیه در محورهای برون‌شهری نسبت به روز قبل 21 افزایش یافته است. سهم وسایل نقلیه سنگین از ترددها 11.9 درصد بوده، اوج تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح صورت گرفته است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

سایر رسانه ها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها