ماجرای حمله اراذل و اوباش به رئیس بیمارستان ازنا چه بود؟

کد خبر: 1225647

رئیس بیمارستان امام علی (ع) شهرستان ازنا جزئیات حمله اراذل و اوباش به وی را تشریح کرد .

 ماجرای حمله اراذل و اوباش به رئیس بیمارستان ازنا چه بود؟

رئیس بیمارستان امام علی (ع) شهرستان ازنا جزئیات حمله اراذل و اوباش به وی را تشریح کرد .

عصر روز شنبه 13 ‌خرداد ماه خبر درگیری و نزاع فردی با رئیس بیمارستان امام علی (ع) شهرستان ازنا در فضای مجازی  منتشر شد، که در پی آن رئیس این بیمارستان زخمی شد. به همین منظور برای  جزئیات بیشتر این خبر به سراغ  وحید رحیمی رئیس بیمارستان امام علی (ع) شهرستان ازنا رفتیم تا از جزئیات ماجرا با خبر شویم.  

وحید رحیمی در گفت‌و گو با خبرنگار تسنیم با اشاره به جزئیات ماجرا اظهار داشت:  عصر روز شنبه پس از اینکه در منزل در حال استراحت بودم  دو فرزند پسرم  جهت خرید خوراکی به بیرون از منزل مراجعه کردند که در مسیر چند نفر از اراذل و اوباش به بهانه اینکه چرا به آنها سلام نکرده‌اند با پسرای بنده که کم سن و سال هم هستند درگیر می‌شوند.

 وی افزود: پس از اینکه زمان برگشت فرزندانم طول کشید نگران شدم که در این حین یکی از فرزندانم با بنده تماس گرفت که  افرادی ناشناس در حال کتک زدن برادرم هستند، بنده هم بلافاصله از منزل خارج شدم و خودم را به محل درگیری رساندم، وقتی به محل درگیری رسیدم  اراذل و اوباش که دو نفر بودند با چاقو و شیشه نوشابه به سمت بنده حمله کردند و بنده را از ناحیه چشم و پسرم از ناحیه پا به شدت مجروح کردند.

رئیس بیمارستان امام علی (ع) ازنا عنوان کرد: بنده به دلیل شدت جراحت به بیمارستان عشایر خرم‌آباد اعزام شدم و پسرم نیز در بیمارستان ازنا مداوا شد.

وی بیان کرد: امیدواریم دستگاه قضا با جدیت با این  اراذل و اوباش  که سابقه کیفری هم دارند و بر هم زننده امنیت و آسایش مردم هستند برخورد کند.

ضارب رئیس بیمارستان ازنا دستگیر شد

گودرزی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ازنا نیز ظهر امروز از دستگیری ضارب رئیس بیمارستان امام علی (ع) شهرستان ازنا توسط پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان خبر داد و اظهار کرد:

ضارب که پس از ضرب و شتم رئیس بیمارستان امام علی(ع) شهرستان ازنا در یکی از معابر اصلی شهر و در جریان یک درگیری شخصی  از محل فرار کرده بود امروز بازداشت شد.

وی افزود: ضمن تشکر از اقدامات سریع نیروی انتظامی شهرستان ،این فرد هم اکنون بازداشت است و به اتهام ضرب و جرح و اخلال در نظم و آسایش عمومی برای او پرونده تشکیل شده است./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

سایر رسانه ها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها