مهار آتش‌سوزی در انبار گروه صنعتی انتخاب اصفهان

کد خبر: 1230182

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از اطفای آتش‌سوزی در حاشیه شهرک صنعتی مورچه‌خورت اصفهان خبر داد.

مهار آتش‌سوزی در انبار گروه صنعتی انتخاب اصفهان

مدیرکل مدیریت بحران اصفهان:در این حادثه ۲۰ نفر دچار دود زدگی و گازگرفتگی شدند و سه نفر سوختگی سطحی داشتند و یک نفر به مراکز درمانی منتقل شد.

۲۲ تیم آتش‌نشانی با تجهیزات و خودروهای آتش‌نشانی و آبرسان در انجام عملیات اطفای حریق مشارکت داشتند.

 مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از اطفای آتش‌سوزی در حاشیه شهرک صنعتی مورچه‌خورت اصفهان خبر داد.

منصور شیشه‌فروش با اشاره به حریق انبار شرکت هایرپلاست گروه صنعتی انتخاب اظهار داشت: حریق ساعت 13 و 14 دقیقه در محل انبار عمومی شرکت هایر پلاست جنب شهرک صنعتی مورچه خورت واقع در 15 کیلومتری شاهین شهر  حریق بوقوع پیوست.

وی با بیان اینکه این حریق پس از تلاش 3.5 ساعته عوامل آتش‌نشانی و ایمنی حریق اطفا شد، ادامه داد: 22 تیم آتش‌نشانی از شهرداری‌های شاهین‌شهر، اصفهان، گز و شهرهای اطراف به همراه عوامل آتش‌نشانی شهرک‌های صنعتی جی، مورچه‌خورت، شهرک بزرگ و دهق  وآتش‌نشانی پالایشگاه و پتروشیمی و شهرک انرژی با تجهیزات و خودروهای آاتش‌نشانی و آبرسان در انجام عملیات اطفای حریق مشارکت داشتند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان تصریح کرد: با اشاره به اینکه مدیریت بحران شهرستان شاهین شهر با محوریت فرمانداری و اعزام عوامل امدادی و آتش‌نشانی، تیم‌های فوریت‌های پزشکی و آمبولانس نیروی انتظامی در محل حضور یافتند، افزود: این حادثه خوشبختانه خسارات جانی نداشت.

وی گفت: در این حادثه 20 نفر دچار دود زدگی و گازگرفتگی شدند و سه نفر سوختگی سطحی داشتند و یک نفر به مراکز درمانی منتقل شد.

شیشه‌فروش با بیان اینکه علت حادثه توسط تیم ایمنی و آتش نشانی در دست بررسی است، خاطرنشان کرد: در این حادثه سوله‌ای به مساحت 5 هزار مترمربع به همراه قطعات و مواد اولیه موجود خسارت دید اما خللی در روند تولیدات شرکت ایجاد نشده است.

 

حجم ویدیو: 1.42M | مدت زمان ویدیو: 00:00:17 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

سایر رسانه ها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها