قطع برق در خط ۵ متروی تهران | تاخیر در خدمات دهی به مسافران گلشهر و کرج

کد خبر: 1231803

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران از توقف خدمات رسانی در بخشی از خط ۵ مترو به دلیل قطع سیستم برق بالاسری، در محدود ایستگاه‌ اتمسفر تا هشتگرد خبر داد و گفت: تلاش برای اتصال برق ادامه دارد.

قطع برق در خط ۵ متروی تهران | تاخیر در خدمات دهی به مسافران گلشهر و کرج

هادی زند با اشاره به اینکه در ساعت ۱۰ صبح امروز ۱۶ تیر ماه، نقص فنی در شبکه برق بالاسری در خط ۵ مترو منجر به اختلال در سرویس دهی بخشی از این خط شد، گفت: این اتفاق باعث توقف ۲ قطار در حد فاصل ایستگاه کرج به سمت محمد شهر و گلشهر به سمت هشتگرد شد.

وی با تاکید بر این مهم که تلاش به منظور رفع خرابی از دقایق اولیه، آغاز شده است، تصریح کرد: تکنسین های فنی از دقایق اولیه نسبت به رفع خرابی و وصل برق، اقدامات خود را شروع کرده‌اند.

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران با بیان اینکه اطلاع رسانی در ارتباط با رفع نقص فنی سیستم برق بالاسری و از سرگیری سرویس دهی از طریق سایت این شرکت در دستور کار قرار دارد، گفت: سرویس دهی در حد فاصل ایستگاه گلشهر به هشتگرد به حالت عادی بازگشت؛ اما خدمات رسانی به مسافران در حد فاصل ایستگاه‌های گلشهر و کرج در این خط تا اطلاع ثانوی با تأخیر انجام می شود.

بر اساس گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، زند در پایان ضمن عذرخواهی از مسافران و شهروندان خاطرنشان کرد: مهندسان و کارشناسان این شرکت بلافاصله از همان ساعات ابتدایی مشغول فعالیت برای حل مشکل هستند که به محض مرتفع شدن موضوع و پایدار شدن شبکه برق بالاسری، مسافرگیری در این خط به شرایط عادی باز می گردد.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

سایر رسانه ها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها