مرگ مشکوک زن جوان در شمال تهران

کد خبر: 1233552

با وقوع مرگ مشکوک زن جوان در شمال تهران یک سناریوی جنایی مقابل تیم تحقیق قرار گرفت.

 مرگ مشکوک زن جوان در شمال تهران

با وقوع مرگ مشکوک زن جوان در شمال تهران یک سناریوی جنایی مقابل تیم تحقیق قرار گرفت.

ظهر روز پنجشنبه 22 تیر ماه امسال، کارکنان انتظامات یکی از بیمارستان‌های شمال تهران، مرگ مشکوک زن جوانی را روی تخت بخش اورژانس از طریق تماس تلفنی به قاضی محمد مهدی براعه؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی، گزارش کردند.

با اعلام این خبر، قاضی جنایی به همراه تیم بررسی صحنه جرم راهی سردخانه بیمارستان موردنظر شدند و با جسد زن جوانی مواجه شدند که براثر خونریزی داخلی از ناحیه شکم فوت کرده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد، متوفی با مرد جوانی زندگی می‌کرده و از 3 روز قبل تماس‌های اعضای خانواده‌اش را پاسخگو نبوده است.

بدین ترتیب مرد جوان با دستور قضایی دستگیر شد؛ وی به تیم تحقیق گفت: از چند سال قبل با زن جوان که اعتیاد داشت آشنا شدم و چند روزی بود که وی حال مساعدی نداشت تا اینکه صبح روز حادثه حالش وخیم شد که او را به بیمارستان منتقل کردم؛ اقدامات درمانی برای او آغاز شد و نمی دانم چه اتفاقی افتاد که جانش را از دست داد.

پس از پایان تحقیقات میدانی قاضی جنایی دستور داد تا ماموران پلیس با بررسی‌های تخصصی و اقدامات اطلاعاتی در رابطه با این پرونده تحقیق کنند.

به گزارش تسنیم، با دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی، جسد زن جوان برای معاینات دقیق‌تر و علت تامه فوت به پزشکی قانونی منتقل شد./تسنیم

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

سایر رسانه ها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها