قتل هولناک دختر جوان در قرار ملاقات شبانه جنوب تهران!

کد خبر: 1234869

تیم جنایی در محل حادثه با جسد دختر جوانی مواجه شدند که براثر خفگی در خانه‌ای در جنوب تهران به قتل رسیده بود ...

قتل هولناک دختر جوان در قرار ملاقات شبانه جنوب تهران!

تیم جنایی در محل حادثه با جسد دختر جوانی مواجه شدند که براثر خفگی در خانه‌ای در جنوب تهران به قتل رسیده بود ...

ساعت 11 ظهر یکشنبه دوم مرداد ماه امسال، کشف جسد زن جوانی در خانه‌ای در خیابان صمدی شهرری از سوی پدرش به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده شد که با اعلام این خبر، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در اتاق مسکونی نزدیک پشت‌بام خانه موردنظر با جسد دختر حدودا 32 ساله‌ای مواجه شدند که براثر خفگی به قتل رسیده بود! بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد، مقتوله به موادمخدر اعتیاد داشته و شب قبل وارد اتاق موردنظر شده است.

نتیجه اقدامات فنی و مخابراتی حکایت از آن داشت، مقتوله با یک پسر 22 ساله در اتاق مورنظر قرار ملاقات داشته است که همین موضوع شک تیم جنایی را برانگیخت؛ کارآگاهان در ادامه نیز با اقدامات اطلاعاتی متوجه شدند پسر جوان در یکی از خیابان‌های شهرری حضور دارد.

کارآگاهان در گام بعدی، راهی خیابان موردنظر شدند و پس از تعقیب و مراقبت، پسر جوان را در یک عملیات غافلگیرانه بازداشت کردند؛ متهم  پس از انتقال به مقر انتظامی در جریان بازجویی‌های اولیه منکر قتل دختر جوان شد و در این رابطه اظهار بی‌اطلاعی کرد!

پس از پایان تحقیقات میدانی در صحنه جنایت و دستگیری قاتل، کارآگاهان دایره ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ ماموریت پیدا کردند تا با تحقیقات تخصصی و بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف خانه موردنظر درباره وقوع این قتل هولناک  تحقیق کنند.

با دستور قضایی، جسد مقتوله برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

سایر رسانه ها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها