مرگ زن جوان براثر نوشیدن اشتباهی متادون به جای آب

کد خبر: 1238909

یک زن جوان بخاطر نوشیدن اشتباهی متادون به‌جای آب، فوت کرد.

 مرگ زن جوان براثر نوشیدن اشتباهی متادون  به جای آب

چندی قبل، ماموران پلیس تهران مرگ مشکوک زن حدودا 27 ساله‌ای را در یک خانه از طریق تماس تلفنی به قاضی وحید ناصری؛ بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیم بررسی صحنه جرم با دستور قاضی جنایی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند؛ بررسی‌های اولیه نشان می‌داد متوفی قبل از اینکه به کام مرگ فرو برود مشروبات الکلی مصرف کرده است که همین موضوع کافی بود تا فرضیه وقوع جنایت از ذهن تیم تحقیق فاصله بگیرد.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، زن جوان در یک مغازه کار می‌کرده که در آنجا به صورت سهوی متادون را به جای آب نوشیده و سپس این حادثه را با فردی که همسایه‌اش بوده اطلاع داده اما فرد همسایه در توصیه‌ای عجیب به وی گفته است که مشروبات الکلی مصرف کند تا اتفاقی رخ ندهد!

پس از بررسی‌های اولیه در محل حادثه جسد برای تعیین علت تامه فوت به پزشکی قانونی منتقل شد و پس از مدتی معاینات متخصصان مشخص کرد، زن جوان براثر مسمومیت متادون فوت کرده است.

بدین ترتیب خانواده زن جوان شکایت خود را از صاحب مغازه‌ای که متادون غیرمجاز در مغازه‌اش نگهداری می‌کرد ثبت کردند؛ در تحقیقات میدانی مشخص شد، متهم فیلم‌های دوربین مداربسته مغازه را پس از فوت زن جوان پاک کرده اما وی در تحقیقات به نگهداری غیرمجاز متادون معترف شده است.

تحقیقات در رابطه با این پرونده توسط قاضی وحید ناصری؛ بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران ادامه دارد./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

سایر رسانه ها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها