پیام پلیس به اراذل و اوباش رسید/ گشت ‌آگاهی فعال شد‌

کد خبر: 1239230

فرمانده کل انتظامی کل کشو‌ر گفت: پیام ما به اراذل و اوباش رسیده و ‌طبق قانون اگر بخواهند سرکشی کنند و امنیت مردم را به خطر بیندازند با آنها برخورد می‌کنیم.

پیام پلیس به اراذل و اوباش رسید/ گشت ‌آگاهی فعال شد‌

 ‌سردار احمدرضا رادان در جمع خبرنگاران گرگانی با اشاره به اینکه یکی از دغدغه‌های مهم پلیس مبارزه با سرقت است که در سه محور در حال انجام است اظهار داشت‌: امسال در مجموع در وقوع سرقت 6 درصد کاهش را کشور شاهد بودیم و در کشف سرقت هم 7 درصد افزایش داشتیم.

وی تصریح کرد: یکی از دغدغه‌های مردم سرقت است که مسایل اجتماعی باعث شده سرقت رو به افزایش باشد و انجام ندادن برخی ملاحظات از سوی مردم هم مزید بر علت شده است و به همیت دلیل یکی از دغدغه‌های را مبارزه با سرقت قرار دادیم.

 ‌سردار رادان تاکید کرد: برنامه‌ها در سه محور در حال انجام است ابتدا پیشگیری که سرقت صورت نگیرد‌، دوم بین فروش و وقوع یعنی برخورد با مالخرها و سوم هم مبارزه با سرقت که برخورد با سارقان است.

‌فرمانده فراجای کشور افزود: در بحث وقوع 6 درصد کاهش داریم این آمار در گلستان بیشتر است که نشان از تلاش همکاران ماست و ‌در حوزه کشف بعد از چندین سال موضوع گشت فراموش شده آگاهی وارد عمل شد و در کنار آن موضوعات علمی به کمک کارآگاهان ما آمد 7 درصد کشف بیشتر شد ودر این باره برخورد جدی با مالخرها و بازگشت مال کشف شده هر چه سریع‌تر به مردم در دستور کار قرار گرفت.

‌وی تصریح کرد: در این حوزه امیدواریم مردم بیشتر ملاحظات انتظامی را در سر لوحه کار خود قرار دهند و همچنین همکاران ما قانمدارانه، عاقلانه با مالخرها برخورد کنند.

‌سردار رادان با بیان اینکه پیام ما به اراذل و اوباش رسیده و ما طبق قانون اگر بخواهند سرکشی کنند و امنیت مردم را به خطر بیندازند با آنها برخورد می‌کنیم تاکید کرد: در مورد معتادان متجاهر هم حکم بر جمع آوری این افراد از سطح جامعه است.

‌وی افزود: در این زمینه استانداران در کشور در تلاشند مکان‌های نگهداری را افزایش دهند و دبیر  ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری آقای مومنی هم همکاری خوبی داشتند امیدواریم این دغدغه هم حل شود.

‌وی در مورد امنیت استان گلستان هم گفت‌: هم مرزبانی استان گلستان در حفاظت از مرزهای خوب عمل کرده وهم انتظامی استان گلستان هم با تلاش خود نسبت به شاخص کشوری وضع خوبی دارد بنا براین از مردم تشکر می کنیم که همراه آنها بودند وهم از خانواده نیروی انتظامی وهمکارنم تشکر می‌کنم.

تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نیازمندیها

  تازه های سایت

  سایر رسانه ها

   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد