وضعیت جوی مرزهای غربی | وضعیت جوی کربلا فردا و پس فردا

کد خبر: 1240210

رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از تداوم وزش باد و خیزش گرد و خاک در مرزهای غربی کشورو عتبات عالیات خبر داد.

وضعیت جوی مرزهای غربی | وضعیت جوی کربلا فردا و پس فردا

رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از تداوم وزش باد و خیزش گرد و خاک در مرزهای غربی کشورو عتبات عالیات خبر داد.

 

صادق ضیائیان درباره وضعیت جوی مرزهای غربی کشور و عتبات عالیات توضیح داد: آسمان مهران فردا (۱  شهریور) صاف تا قسمتی ابری با رخداد  گرد و خاک خواهد بود. بیشینه و کمینه دمای این روز ۴۹ و ۲۹ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود. آسمان این شهر پس فردا (۲ شهریور) صاف، در برخی ساعات افزایش سرعت باد با احتمال رخداد گرد و خاک با بیشترین و کمترین دمای ۴۹ و ۳۲ درجه سانتیگراد خواهد بود.

رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا اضافه کرد: وضعیت جوی چذابه نیز فردا و پس فردا صاف تا قسمتی ابری، گاهی افزایش سرعت باد با احتمال گرد و خاک خواهد بود و دمای هوا فردا در گرم‌ترین و خنک‌ترین زمان به ۴۹ و ۲۹ و پس فردا به ۴۹ و ۳۰ درجه سانتیگراد می‌رسد.

وی افزود: آسمان شلمچه نیز فردا و پس  فردا صاف و گاهی همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود و فردا بیشینه و کمینه دما ۴۷ و ۳۲ و پس فردا ۵۰ تا ۳۲ درجه سانتیگراد خواهد بود.

رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا در ادامه اظهار کرد: آسمان قصر شیرین  فردا و پس فردا صاف،‌ گاهی افزایش سرعت باد و احتمال رخداد  گرد و خاک خواهد بود. فردا بیشترین و کمترین دما ۴۷ و ۲۹ و پس فردا ۴۷ و ۲۸ درجه سانتیگراد خواهد بود.

وی درخصوص وضعیت جوی مرز تمرچین پیرانشهر گفت: آسمان این منطقه فردا صاف، گاهی وزش باد و رخداد گرد و خاک  با بیشینه و کمینه دمای ۳۶ و ۱۹ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود. پس فردا آسمان این منطقه صاف، گاهی افزایش باد خواهد بود و دما در گرم‌ترین و خنک‌ترین زمان به  ۳۷ و ۱۹ درجه سانتیگراد می‌رسد.

ضیائیان  درباره وضعیت جوی مرز باشماق گفت: وضعیت جوی مرز باشماق طی فردا و پس فردا صاف، گاهی ابری، همراه با وزش باد شدید و احتمال رخداد  گرد و خاک  خواهد بود. بیشینه و کمینه فردا  ۳۹  و۱۴ و پس فردا ۳۹ و ۱۳ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا با اشاره به وضعیت جوی شهرهای عراق تصریح کرد: آسمان نجف فردا و پس فردا صاف تا قسمتی ابری، گاهی افزایش سرعت باد با احتمال رخداد گرد و خاک  خواهد بود. فردا حداقل و حداکثر دما ۲۹ و ۴۸ و پس فردا ۳۰ و ۴۹ درجه سانتیگراد خواهد بود.

وی افزود: وضعیت جوی کربلا فردا و پس فردا صاف، همراه با وزش باد با احتمال رخداد گرد و خاک با بیشینه و کمینه دمای ۴۸ و ۲۹ و ۴۸ و ۳۰ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا درباره وضعیت جوی کاظمین گفت: آسمان کاظمین فردا و پس فردا صاف، همراه با وزش باد با احتمال رخداد گرد و خاک  خواهد بود و دمای هوا در این دو روز در گرم‌ترین و خنک‌ترین زمان به ۴۹ و ۳۰ درجه سانتیگراد می‌رسد.

ضیاییان در پایان درباره وضعیت جوی سامرا طی فردا و پس فردا توضیح داد: آسمان این شهر صاف، همراه با وزش باد با احتمال رخداد گرد و خاک با بیشینه و کمینه دمای ۴۸ و ۲۹درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود./ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها