حادثه هولناک تیم جنایی را راهی محله با‌غ‌فیض کرد | سقوط مرگبار کودک اوتیسمی

کد خبر: 1240461

با وقوع سقوط مرگبار کودک اوتیسمی در محله باغ‌فیض، تحقیقات تیم جنایی آغاز شد.

حادثه هولناک تیم جنایی را راهی محله با‌غ‌فیض کرد | سقوط مرگبار کودک اوتیسمی

ا وقوع سقوط مرگبار کودک اوتیسمی در محله باغ‌فیض، تحقیقات تیم جنایی آغاز شد.

ظهر امروز چهارشنبه یکم شهریورماه، ماموران کلانتری 140 باغ‌فیض از طریق تماس تلفنی مرگ مشکوک پسر 12 ساله‌ای را به قاضی محمدمهدی براعه؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی، گزارش کردند.

با اعلام این خبر تیم بررسی صحنه جرم با دستور قاضی جنایی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند؛ بررسی‌های اولیه نشان می‌داد پسر نوجوان که مبتلا به اختلال اوتیسم داشته به دلایل نامشخصی از بالکن طبقه چهارم خانه‌ خود به پایین پرتاب شده است.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، متوفی به دلیل عدم امکان نگهداری زمان زیادی در بهزیستی بوده اما چند ماه قبل توسط خانواده‌اش به خانه خود بازگردانده شده که ظهر امروز دچار این حادثه تلخ شده است.

پس از بررسی‌های میدانی، تیم جنایی از سوی بازپرس پرونده ماموریت یافتند تا با اقدامات فنی و اطلاعاتی در رابطه با این حادثه هولناک تحقیق کنند.

به گزارش تسنیم، با دستور قاضی براعه از شعبه سوم دادسرای امور جنایی، جسد پسر 12 ساله برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل و برای اورژانس اجتماعی تهران به دلیل عدم حضور به‌موقع در محل حادثه علی‌رغم صدور دستور قضایی، اعلام جرم شده است./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها