تمهیدات ویژه وزارت بهداشت برای ‌اربعین

کد خبر: 1240947

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکید کرد: برای خدمات رسانی مطلوب به زائرین اربعین تمهیدات لازم اندیشیده شده و در این زمینه مشکلی نداریم.

 تمهیدات ویژه وزارت بهداشت برای ‌اربعین

بهرام عین‌الهی در بدو ورود در فرودگاه مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: راه‌اندازی دو بیمارستان در دو مرز شلمچه و مهران و همچنین استقرار 370 دستگاه آمبولانس و 58 اتوبوس آمبولانس با هزار نفر از کارکنان مجموعه وزارت بهداشت از جمله 120 پزشک متخصص و عمومی از جمله اقدامات انجام شده برای خدمات رسانی مطلوب به زائرین اربعین است.

وی با بیان اینکه بیمارستان مهران در مدت زمان 9 ماه با اعتبار 40 میلیارد تومان و ظرفیت 150 تخت افتتاح و به زائران کربلا خدمت‌رسانی می‌کند، عنوان کرد: 55 درصد زائران از مرز مهران و 25 درصد از مرز شلمچه راهی کربلای معلی می‌شوند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از زائرین اربعین خواست در ساعات اوج گرما از پیاده‌روی خودداری کنند تا گرما‌زده نشوند.

عین‌الهی این را هم گفت: که برنامه داریم چند پروژه از جمله رادیوتراپی بیمارستان بهمئی که در سفر دوم رئیس جمهوری به این استان مورد بهره برداری قرار گرفت، افتتاح کنیم.

وی با اشاره به سفر وزرا به استان‌ها به نمایندگی از دولت در هفته دولت افزود: بررسی مشکلات و افتتاح برخی پروژه‌ها از جمله دلایل این سفر بوده است.

تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها