شرایط خروج از کشور سربازان برای شرکت در مراسم اربعین

کد خبر: 1241858

رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا ضمن تشریح شرایط خروج از کشور سربازان حین خدمت برای شرکت اربعین گفت: سربازان حین خدمت برای شرکت در مراسم اربعین حسینی از یگان خدمتی خود اقدام کنند.

شرایط خروج از کشور سربازان برای شرکت در مراسم اربعین

 سردار تقی مهری، رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا اظهار داشت: سربازان حین خدمت که در کلیه یگان‌های نیروهای مسلح و یا به صورت امریه مشغول به خدمت هستند و مشتاق به شرکت در مراسم راهپیمایی اربعین حسینی هستند می‌بایست برای دریافت مجوز خروج از کشور از طریق یگان خدمتی خود اقدام کنند.

رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا افزود: سربازانی که اخیراً موفق به اتمام خدمت سربازی شده اند و کارت پایان خدمت آنان هنوز صادر نشده و قصد شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی را دارند، پس از اطمینان از ثبت اطلاعات پایان خدمت توسط یگان خدمتی در سامانه وظیفه عمومی، می‌توانند برای خروج از کشور اقدام کنند.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: مشمولان و خانواده‌های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir و یا کانال سازمان در پیام‌رسان های داخلی (سروش،ایتا و روبیکا )به نشانی khabaresarbazi@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند./مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

سایر رسانه ها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها