کاهش دمای تهران از پنجشنبه

کد خبر: 1242484

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، در نیمه جنوبی استان از امشب تا روز دوشنبه (۱۲ تا ۱۳ شهریورماه) افزایش سرعت وزش باد، در بعضی ساعات وزش باد شدید، با احتمال خیزش موقتی گردوخاک و و روز پنجشنبه (۱۶ شهریورماه) کاهش نسبی دما پیش‌بینی می‌شود.

کاهش دمای تهران از پنجشنبه

بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی طی پنج روز آینده آسمان استان تهران صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد در ارتفاعات به‌ویژه در ساعات بعد از ظهر، افزایش ابر و گاهی رگبار پراکنده باران و در مناطق مرتفع تر شمال شرق به‌ویژه امروز (۱۲ شهریورماه) گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

در نیمه جنوبی استان از امشب تا روز دوشنبه (۱۲ تا ۱۳ شهریورماه) افزایش سرعت وزش باد، در بعضی ساعات وزش باد شدید، با احتمال خیزش موقتی گردوخاک، انتقال گرد و غبار از استان‌های مجاور و کاهش موقتی کیفیت هوا مورد انتظار است.

روز سه شنبه (۱۴ شهریورماه) افزایش نسبی دما و روز پنجشنبه  (۱۶ شهریورماه) کاهش نسبی دما پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای ۳۹ درجه سانتیگراد گرمترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا ( ۱۳ شهریورماه) صاف، گاهی وزش باد با حداقل دمای ۲۶ و حداکثر دمای ۳۷ درجه سانتیگراد و طی ‌سه‌شنبه ( ۱۴ شهریورماه) صاف، گاهی وزش باد ملایم با حداقل دمای ۲۶ و حداکثر دمای ۳۸ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

سایر رسانه ها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها