جدیدترین وضعیت ترافیکی محورهای شمال

کد خبر: 1242983

رئیس پلیس‌راه مازندران گفت: از بعدازظهر امروز با انسداد مرزن‌آباد محور کندوان یک‌طرفه شد و این محدودیت کماکان ادامه دارد.

جدیدترین وضعیت ترافیکی محورهای شمال

یدالله جهان‌تاب رئیس پلیس راه مازندران امروز درباره وضعیت ترافیکی محورهای شمال با بیان اینکه تردد در محور کندوان یک‌طرفه است، اظهار کرد: از صبح امروز شاهد ترافیک سنگینی در محور کندوان هستیم که این وضعیت کماکان ادامه دارد.

وی با اشاره به ادامه محدودیت‌های ترافیکی به‌مناسبت اربعین از ساعت ۱۲ امروز در جاده‌های شمال، افزود: ممنوعیت تردد کامیون و کامیونت تا ساعت ۲۴ امروز و همچنین ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه، جمعه و شنبه از محور هراز ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران با اعلام اینکه  تردد تمامی تریلی از محور هراز و تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان ممنوع است، اضافه کرد: تردد انواع وسایل نقلیه در صورت پرحجم بودن ترافیک در محور کندوان از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روزهای دوشنبه، سه‌شنبه، چهارشنبه و پنج‌شنبه از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از کرج میدان امیر کبیر آزادراه تهران شمال به سمت مرزن آباد به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

جهان‌تاب تصریح کرد: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه در صورت پرحجم بودن ترافیک در محور کندوان از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روزهای جمعه ۱۷ و شنبه ۱۸ شهریور ماه از کرج و ابتدای آزادراه تهران- شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

وی با اشاره به اعمال محدودیت یک‌طرفه مقطعی در محور هراز، یادآور شد: از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روزهای جمعه ۱۷ و شنبه ۱۸ شهریور ماه امسال یک‌طرفه شدن محور هراز را در صورت سنگین بودن بار ترافیکی از شمال به جنوب به‌صورت مقطعی خواهیم داشت.

رئیس پلیس راه مازندران خاطرنشان کرد: موضوع مهم توجه به توصیه‌ها و هشدارها است که باید مورد توجه قرار گیرد./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

سایر رسانه ها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها