محورهای شمالی یک‌طرفه شدند/ بارش باران در جاده فیروزکوه

کد خبر: 1244694

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور با اشاره به اینکه تردد از جنوب به شمال محور کرج ـ چالوس و آزادراه تهران ـ شمال تا اطلاع بعدی ممنوع است، گفت: در برخی از نقاط محور فیروزکوه شاهد بارش باران هستیم.

محورهای شمالی یک‌طرفه شدند/ بارش باران در جاده فیروزکوه

سرهنگ احمد شیرانی؛ رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور با اشاره به آخرین وضعیت محورهای شمالی اظهار کرد: تردد از جنوب به شمال محور کرج ـ چالوس و آزادراه تهران ـ شمال تا اطلاع بعدی ممنوع است.

وی افزود: شاهد ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر (شمال به جنوب) حدفاصل ماسال تا انارک و محدوده های هزارچم و تونل کندوان و حدفاصل گچسر تا نساء، در محور هراز مسیر (شمال به جنوب) محدوده‌های سه‌راهی چلاو، بایجان و لاسم و در آزادراه قزوین ـ رشت مسیر (شمال به جنوب) محدوده ورودی شهر رودبار هستیم.

به گفته رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور فراجا تردد در محور فیروزکوه و آزادراه تهران ـ شمال (شمال به جنوب) روان گزارش شده است و همچنین محور فیروزکوه دارای بارش باران و مه‌گرفتگی در ارتفاعات است.

شیرانی با بیان اینکه در برخی از محورهای استان‌های گلستان و مازندران بارش باران گزارش شده است، گفت: سایر محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند./ تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها