خبر کشته شدن شهروند سقزی تکذیب شد

کد خبر: 1244771

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان اخبار و ادعای رسانه‌های معاند مبنی بر کشته شدن یک نفر در سقز بر اثر تیراندازی مأموران را تکذیب کرد.

 خبر کشته شدن شهروند سقزی تکذیب شد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان اخبار و ادعای رسانه‌های معاند مبنی بر کشته شدن یک نفر در سقز بر اثر تیراندازی مأموران را تکذیب کرد.

مهدی رمضانی سقز اخبار و ادعای رسانه‌های معاند مبنی بر کشته شدن فردی با هویت فردین جعفری را تکذیب کرد و اظهار داشت: این خبر بی‌اساس و کذب محض است.

وی با بیان اینکه رسانه‌های معاند مدام دنبال دروغ‌پردازی، شایعه‌سازی و انتشار خبر کذب هستند، گفت: هیچ فردی بر اثر تیراندازی در سقز کشته نشده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان تصریح کرد: وضعیت شهر سقز کاملاً آرام بوده و هیچ‌گونه تجمع یا اعتراضی در این شهر برگزار نشده است.

وی افزود: با تلاش‌های شبانه‌روزی نیروهای نظامی، انتظامی، امنیتی، سپاه، بسیج و گروه‌های مختلف مردمی، خوشبختانه در سراسر استان کردستان امنیت برقرار بوده و هیچ گونه مشکلی نداریم.

 ماجرای تیراندازی پلیس به فردی به نام فردین جعفری

ظهر امروز فردی به نام فردین جعفری پس از بی توجهی به اخطار پلیس با تیراندازی نیروهای مدافع امنیت در سقز زخمی شد. این فرد پس از انجام عمل جراحی به آی سی یو انتقال داده شده و وضعیت وی تا این لحظه رضایت بخش گزارش شده است.

ظهر امروز فردی به نام فردین جعفری پس از بی توجهی به اخطار پلیس با تیراندازی نیروهای مدافع امنیت در سقز زخمی شد. این مرد که به دستور ایست پلیس توجه نکرده بود پس از فرار مورد اصابت گلوله ساچمه‌ای قرار گرفت. مصدوم در اولین مرحله به بیمارستان امام خمینی سقز انتقال می یابد و سپس با نیاز به عمل جراحی داشته به بیمارستان شفا منتقل می شود.

این فرد پس از انجام عمل جراحی به آی سی یو انتقال داده شده و وضعیت وی تا این لحظه رضایت بخش گزارش شده است.

همچنین معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان، از دستگیری چند فرد با هدف ترور امجد امینی  خبر داد. گفته می شود این افراد قصد داشتند پدر مرحوم مهسا امینی در مسیر قبرستان آیچی سقز ترور کنند و سناریو جدیدی از کشته‌ سازی‌ها در مناطق کردنشین رقم بزنند.

دیروز و امروز چند محموله قابل توجه سلاح در سنندج، مریوان، سقز و چند شهر هم مرز آذربایجان غربی و کردستان کشف شده است.

با توجه به دستگیری تعدادی از عناصر گروهک‌های کومله و دموکرات در کردستان و سقز پلیس برای حفظ امنیت در برخی مناطق این شهر ایست بازرسی برقرار کرده است.

رمضانی طرح ترور پدر مهسا امینی را نیز تکذیب و تأکید کرد: مردم نباید به شایعات اخبار بی‌پایه و اساسی که در رسانه‌های معاند و فضای مجازی منتشر می‌شود، توجه داشته باشند./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

سایر رسانه ها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها