درگیری هولناک در ساختمان نوساز شرق تهران | قتل نگهبان جوان

کد خبر: 1247594

نگهبان جوان در یک درگیری هولناک در ساختمان نوساز شرق تهران به قتل رسید.

درگیری هولناک در ساختمان نوساز شرق تهران | قتل نگهبان جوان

ظهر روز گذشته هشتم مهرماه، کشف جسد خون‌آلود مرد جوانی در یکی از خانه‌های ساختمانی در شرق تهران از سوی همسایه‌ها به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به همراه موسی رضازاده؛ بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امورجنایی، برای تحقیقات میدانی راهی خانه موردنظر شدند و جسد مرد جوان اهل کشور افغانستان را مشاهده کردند که هدف ضربات چاقو قرار گرفته و به قتل رسید بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد، از زمان مرگ مقتول حدودا 20 ساعتی گذشته است.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، مقتول نگهبان ساختمان نوساز بوه در خانه‌ خود احتمالا از سوی دوست خود با انگیزه نامشخصی هدف ضربات چاقو قرار قرار گرفته و قاتل پس از ارتکاب جنایت پا به فرار گذاشته است.

در گام بعدی مأموران تیم تشخیص هویت اقدام به انگشت‌نگاری از روی جسد کردند و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی نیز مأموریت یافتند تا با بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف ساختمان و اقدامات اطلاعاتی مخفیگاه عامل این جنایت را شناسایی کنند.

با دستور بازپرس رضازاده از شعبه یازدهم دادسرای امورجنایی تهران، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در رابطه با دستگیری قاتل ادامه دارد./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها