شناسایی عاملین شهادت شهید «علی قربانی» در سیستان و بلوچستان

کد خبر: 1254626

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: عاملین شهادت شهید «علی قربانی» شناسایی شدند و با بدست آمدن سرنخ‌هایی از آنان در پی اقدامات پلیسی، دستگیری آنان در کوتاهترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

 شناسایی عاملین شهادت شهید «علی قربانی» در سیستان و بلوچستان

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: عاملین شهادت شهید «علی قربانی» شناسایی شدند و با بدست آمدن سرنخ‌هایی از آنان در پی اقدامات پلیسی، دستگیری آنان در کوتاهترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

سردار دوستعلی جلیلیان در تشریح اقدامات 24 ساعت اخیر قرارگاه عملیاتی انتظامی جنوب استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: عاملین شهادت شهید «علی قربانی» شناسایی شدند و با بدست آمدن سرنخ‌هایی از آنان در پی اقدامات پلیسی، دستگیری آنان در کوتاهترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: در حوزه اقدامات ایجابی تعداد پنج برنامه آموزشی - فرهنگی با عنوان زنگ پلیس در نقاط و مدارس مختلف شهرستان ایرانشهر و دلگان با حضور هنرمند محبوب معاونت فرهنگی اجتماعی انتظامی کل به اجرا گذاشته شد.

وی در مورد اقدامات سلبی با اشاره به کشف سلاح در حوزه پلیس اطلاعات، گفت: پلیس استان در اجرای این طرح با اشراف اطلاعاتی موفق شد 10 قبضه سلاح جنگی و شکاری کشف کند.

سردار جلیلیان در حوزه مبارزه با مواد مخدر ادامه داد: این قرارگاه عملیاتی موفق به کشف مقدار 442 کیلوگرم انواع مواد مخدر و دستگیری چهار نفر از قاچاقچیان حرفه‌ای و دو دستگاه خودرو حامل مواد مخدر را از سوداگران مرگ توقیف کند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به انهدام دو باند سارقان خودرو و موتورسیکلت و کشف یک خودروی سرقتی در جنوب استان، خاطرنشان کرد: در حوزه پلیس آگاهی و کشف جرایم، کارآگاهان پلیس توانستند چهار نفر قاتل مسلح به همراه سلاح‌های به کار رفته در قتل در سطح شهرستان‌های دلگان، گلشن و سرباز را دستگیر کنند که در عملیاتی دیگر کارگاهان پلیس دو فرد آدم‌ربا را در شهرستان ایرانشهر دستگیر کردند و دو فرد گروگان گرفته شده آزاد شدند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در حوزه مبارزه با جرایم اقتصادی کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی در دو عملیات جداگانه موفق شدند تعدادی از اقلام احتکار شده و قاچاق را نظیر پوشاک، لاستیک و لوازم خودر را در سطح استان کشف که ارزش آنها هشت میلیارد ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه مخلان نظم و امنیت و هنجارشکنان باید بدانند این استان جای امنی برای آن‌ها نیست و قاطعانه و به حکم قانون با آن‌ها برخورد خواهیم کرد، گفت: با تشکیل قرارگاه عملیاتی انتظامی در شهرستان ایرانشهر طرح‌های عملیاتی در جهت برقراری نظم و امنیت و آرامش شهروندان ادامه دارد.

دهم آبان ماه بر اثر حمله تروریستی به واحدهای گشت کلانتری 12 شهر محمدان از توابع شهرستان بمپور که در حال ‌گشت‌زنی و تامین امنیت و آرامش مردم بودند، استوار دوم علی قربانی به درجه رفیع شهادت نائل آمد و 4 تن دیگر زخمی شدند. شهید قربانی مجرد متولد 1379 و اهل و ساکن شهر گناباد یود./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها