دستگیری عامل تشویش اذهان عمومی در فضای مجازی

کد خبر: 1255564

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری فردی که با انتشار فیلم ها و مطالب غیر واقعی باعث تشویش اذهان عمومی و اخلال در نظم و امنیت شده بود در عملیات ماموران سازمان اطلاعات پلیس اصفهان خبر داد.

دستگیری عامل تشویش اذهان عمومی در فضای مجازی

سرهنگ مسعود طُریفی در این خصوص اظهار داشت: در پی انتشار مطالب و فیلم‌های غیر‌واقعی در بستر فضای مجازی و دعوت کاربران به اخلال در نظم و امنیت عمومی موضوع به صورت ویژه در دستور کار مموران سازمان اطلاعات پلیس اصفهان قرار گرفت.

وی افزود: پس از انجام اقدامات تخصصی و رصد هوشمندانه در فضای مجازی سرانجام فردی که با هدف اخلال در نظم و امنیت عمومی اقدام به انتشار محتواهای غیرواقعی در فضای مجازی می‌کرد طی یک عملیات ضربتی با هماهنگی مرجع قضائی دستگیر شد.

رئیس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشاره به اقرار صریح متهم به بزه انتسابی گفت: تمامی صفحات فضای مجازی متعلق به متهم حذف و وی نیز برای رسیدگی به جرم خود تحویل مراجع قضائی شد.

وی با بیان اینکه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی به دنبال برهم زدن نظم و امنیت و آرامش عمومی در کشور هستند، گفت: پلیس فضای مجازی را به صورت هوشمندانه رصد می‌کند و با برهم زنندگان امنیت در این فضا قاطعانه برخورد خواهد کرد./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها