تکذیب خبر متواری بودن شبنم نعمت‌زاده/ وی در زندان اوین است

کد خبر: 1255872

دادستانی تهران شایعه مطرح شده در مورد متواری بودن "شبنم نعمت‌زاده" را تکذیب و اعلام کرد: این محکوم اقتصادی هم‌اکنون در زندان اوین است و خبر متواری بودن وی کذب محض است.

تکذیب خبر متواری بودن شبنم نعمت‌زاده/ وی در زندان اوین است

روابط عمومی دادستانی عمومی و انقلاب تهران اعلام کرد شایعه مطرح شده در مورد متواری بودن شبنم نعمت‌زاده صحت ندارد و این محکوم اقتصادی هم‌اکنون در زندان اوین است و خبر متواری بودن وی کذب محض است.

بر اساس این گزارش، شبنم نعمت‌زاده مدتی پیش طبق قانون و بر اساس زمان مقرره قانونی (طبق ماده 520 آیین دادرسی کیفری محکومان می‌توانند در صورت رعایت ضوابط زندان پس از سپردن تأمین مناسب ماهانه حداکثر 3 روز از مرخصی برخوردار شوند) مرخصی رفته بوده و متعاقب آن مدتی غیبت کرد که در همان مقطع زمانی هم بلافاصله حکم جلب صادر و بازداشت و روانه زندان شد.

روابط عمومی دادستانی عمومی و انقلاب تهران اعلام کرد: بابت مدت زمان غیبت هم علیه وی اعلام جرم شد که در حال رسیدگی است. همچنین این محکوم اقتصادی وثائق سنگینی داشته که با دستور دادستانی بلافاصله پس از غیبت غیرموجه ضبط و جلب وی هم توسط تیم عملیات دادستانی تهران انجام شده است.

علی خضریان؛ رئیس هیئت تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از شستا امروز گفته بود: به ما گزارش شده که خانم شبنم نعمت‌زاده متواری شده و اصلاً در زندان نیست! بنابراین انتظار داریم مسئولان ذی‌ربط در این خصوص شفاف‌سازی کنند و بگویند ایشان چه مقدار از مدت محکومیت 20 سال زندان را در زندان سپری کرده است؟!

تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها