۱۱ زندانی ‌ایرانی در ترکیه پنجشنبه تحویل می‌شوند

کد خبر: 1259134

رئیس‌کل دادگستری استان آذربایجان غربی از فراهم شدن زمینه تحویل ۱۱ نفر از هموطنان زندانی در زندان‌های کشور ترکیه خبر داد.

۱۱ زندانی ‌ایرانی در ترکیه پنجشنبه تحویل می‌شوند

 ناصر عتباتی اظهار کرد: با هماهنگی‌های قضایی و پیگیری‌های به‌عمل‌آمده توسط دادگستری استان و اقدامات معاونت امور بین‌الملل وزارت دادگستری و معاونت امور بین‌الملل قوه قضاییه تعداد 11 نفر از هموطنان که در کشور ترکیه تحمل حبس می‌کردند روز پنج شنبه از طریق مرز بازرگان به کشور تحویل خواهند شد.

وی گفت: دستگاه قضایی برای تسهیل امور مردم و هموطنان خصوصاً در انتقال محکومان و زندانیان از کشورهای همسایه به داخل کشور از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند.

جلسه رسیدگی به دو پرونده کثیرالشاکی دادگستری آذربایجان غربی برگزار شد

عتباتی رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی همچنین در جلسه رسیدگی به دو پرونده کثیر الشاکی مسن و معوق که با حضور قضات دست اندر کار اجرای احکام و دادگاه تجدید نظر استان و نمایندگان شکات در سالن جلسات دادگستری استان برگزار می‌شد گفت: رسیدگی با سرعت و دقت و صحت به پرونده‌های کثیرالشاکی در دستور کار دادگستری استان است.

وی افزود: درهمین راستا امروز دو پرونده کثیرالشاکی با تعداد 300 نفر شاکی مورد بررسی دقیق قرارگرفت و پس از 3 ساعت بحث و تبادل نظر راهکار‌های قانونی لازم جهت رفع مشکلات اجرایی پرونده تدبیر شد.

رئیس کل دادگستری استان گفت: با تدابیر اتخاذ شده اقدامات قضایی لازم در سریعترین زمان ممکن انجام خواهد شد./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها