تعطیلی مدارس | تعطیلی مدارس فردا | تعطیلی مدارس تهران | تعطیلی مدارس شنبه ها

آیا مدارس تهران فردا تعطیل است؟ | آخرین وضعیت آلودگی هوا در پایتخت

کد خبر: 1260929

شرکت کنترل کیفیت هوای تهران درباره آخرین وضعیت آلودگی هوا در پایتخت اطلاع رسانی کرد.

آیا مدارس تهران فردا تعطیل است؟ | آخرین وضعیت آلودگی هوا در پایتخت

خبرنگار شکیبا بقال زاده: براساس اعلام این شرکت هم اکنون شاخص آلاینده‌ها در پایتخت بر روی عدد ۸۸ قرار گرفته و از این رو هوا در وضعیت قابل قبول قرار دارد.

کمیته اضطرار آلودگی هوا نیز درباره غیر حضوری شدن مدارس برای روز شنبه ۱۸ آذر اطلاع رسانی نکرده و از این رو مدارس شهر تهران فردا باز است.

به گزارش سرویس منهای فوتبال خبرگزاری دیلی فوتبال؛ منابع خبری در توییتر از احتمال تعطیلی مدارس و ادارات برخی شهرها از جمله تهران فردا شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ به علت آلودگی هوا خبر دادند و به بررسی جزئیات برگزاری آنلاین کلاس ها در برخی مقاطع تحصیلی در این روز تعطیل پرداختند.

گفتنی است، تصمیم گیری برای تعطیل شدن یا عدم تعطیلی مدارس فردا شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ در همین گزارش بروزرسانی خواهد شد.

بروزرسانی: کلیه فعالیت های آموزشی در تمامی مقاطع تحصیلی مدارس سراسر کشور در روز شنبه هجدهم آذر به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

وضعیت تعطیلی مدارس تهران در روز شنبه

تهران- این که مدارس استان تهران در روز شنبه ۱۸ آذرماه تعطیل می شود، یا نه سوالی است، که در ذهن بسیاری از مخاطبان ایجاد شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، اینکه مدارس استان تهران در روز شنبه ۱۸ آذرماه تعطیل می‌شود، یا نه سوالی است، که در ذهن بسیاری از مخاطبان ایجاد شده است.

این سوال موقعی جدی تر شد، که حامد یزدی مهر، مدیرکل مدیریت بحران استان تهران ضمن صدور هشدار زرد آلودگی هوا از بازگشت آلاینده‌ها به تهران خبر داده و اعلام کرده است، که این آلودگی‌ها تا یکشنبه ماندگار خواهد بود.

تعطیلی مدارس بر اساس تجمع آلاینده‌ها در پایتخت و مصوبه کمیته اضطرار آلودگی هوا استان تهران انجام می‌پذیرد، اما بررسی‌های خبرنگار مهر، نشان می‌دهد، تا لحظه درج این خبر هیچ تصمیمی مبنی بر تشکیل کارگروه اضطرار هوای استان در استانداری تهران اتخاذ نشده است و پر واضح است، که وقتی کمیته‌ای تشکیل نشود، خبری هم از تعطیلی نخواهد بود.

در هر صورت چنانچه کمیته اضطرار آلودگی هوای استان تهران تشکیل شود، قطعاً مصوبات آن اطلاع رسانی می‌شود.

اما تاکنون از شرایط و قرائن موجود اینطور به نظر می‌رسد، که مدارس در استان تهران فردا حضوری برگزار خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها