کشف ۱۲۸ هزار لیتر سوخت قاچاق در خلیج‌ فارس

کد خبر: 1262955

‌رئیس‌کل دادگستری هرمزگان از کشف ۱۲۸هزار لیتر سوخت قاچاق در آب‌های خلیج فارس و دستگیری ۴ نفر قاچاقچی خبر داد.

کشف ۱۲۸ هزار لیتر سوخت قاچاق در خلیج‌ فارس

 ‌مجتبی قهرمانی از توقیف یک فروند شناور و یک عدد مشک ماری حاوی 128 هزار لیتر سوخت قاچاق در آب‌های خلیج‌ فارس خبر داد.

وی اظهار کرد: به‌دستور مقام قضایی، مأموران مرزبانانی استان هرمزگان در شهرستان‌های بندرعباس و میناب، پس از کسب خبری مبنی بر فعالیت قاچاقچیان سوخت در این دو شهرستان، بلافاصله با اعزام گشت‌های دریایی به محل‌های مورد نظر، عملیات‌هایی را برای مقابله با قاچاقچیان طراحی و اجرا کردند.

قهرمانی افزود: خوشبختانه با اجرای این عملیات‌های موفق، مأموران مرزبانانی پس از گشت‌زنی در مناطق مورد نظر، موفق به توقیف یک فروند شناور و یک عدد مشک ماری متعلق به قاچاقچیان شدند.

رئیس‌کل دادگستری هرمزگان همچنین تصریح کرد: در نتیجه اقدامات مأموران در مجموع 128 هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل به‌ارزش 41 میلیارد و 400 میلیون ریال کشف و ضبط شده است.

وی خاطرنشان کرد: سوخت‌های کشف‌شده طبق روال قانونی با دستور قضایی تحویل شرکت پخش و توزیع فرآورده‌های نفتی می‌شود و وارد چرخه توزیع قانونی می‌شود.

قهرمانی در پایان با اشاره به دستگیری 4 متهم در این رابطه، تأکید کرد: دستگاه قضایی استان هرمزگان به‌هیچ‌وجه اجازه نخواهد داد عده‌ای سودجو با تاراج سرمایه‌های ملی، منافع کشور را به خطر بیندازند و به همین منظور با تمام توان و بدون اغماض با قاچاقچیان در زمین و دریا مقابله خواهد کرد.

تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها