دستگیری یک زورگیر در حین زوگیری در محله مشیریه

کد خبر: 1263110

سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری یک زورگیر در حین زوگیری در محله مشیریه خبر داد.

دستگیری یک زورگیر در حین زوگیری در محله مشیریه

سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری یک زورگیر در حین زوگیری در محله مشیریه خبر داد.

سرهنگ رسول بهرامی در تشریح جزئیات این خبر گفت: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت و زورگیری توسط افراد زورگیر در محله مشیریه رسیدگی به موضوع و دستگیری سارقان در دستورکار ماموران عملیات کلانتری ۱۶۹ مشیریه قرار گرفت و در همین راستا نیز گشت‌زنی های هدفمند ماموران در این منطقه افزایش پیدا کرد.

وی با بیان اینکه ماموران در حین گشت‌زنی در محله مشیریه و داخل پارک آزادگان با یک فرد در حال زورگیری و اخاذی از شهروندان مواجه شدند، گفت: ماموران مشاهده کردند که این فرد با سلاح سردی که در دست داشت به زور تلفن همراه یک شهروند رابه سرقت برده و قصد فرار از محل را داشت که ماموران برای دستگیری او وارد عمل شدند.

سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه ماموران سریعا برای دستگیری این فرد وارد عمل شدند، گفت: در همین راستا نیز یک تعقیب و گریز میان متهم و ماموران شکل گرفت، اما دقایقی بعد ماموران در یک عملیات پلیسی متهم را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند. همچنین متهم مورد بازرسی قرار گرفت که در جریان آن از متهم دو دستگاه تلفن همراه، پاور بانک و یک قبضه سلاح سرد کشف و ضبط شد.

بهرامی با اشاره به انجام بازجویی از متهم دستگیر شده، گفـت: متهم در جریان بازجویی‌های انجام شده به بزه انتسابی و سرقت تلفن همراه به روش زورگیری و با تهدید سلاح سرد اعتراف کرد. همچنین تاکنون دو نفر از مالباختگان که همان روز مورد زورگیری و سرقت قرار گرفته بودند متهم را به عنوان زورگیر تلفن همراه خود شناسایی کرده اند.

وی با اشاره به اینکه تحقیقات بیشتر برای کشف دیگر جرایم احتمالی ارتکابی از سوی متهم ادامه دارد، خاطرنشان کرد: برای متهم پرونده‌ای تشکیل شده و او به همراه پرونده متشکله و ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد./ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها