بازداشت مربی سنگ‌دل مرکز نگهداری سلمان

کد خبر: 1263514

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادسرای انقلاب:مربی‌ای که یک کودک را در مرکز نگهداری کودکان سلمان کتک‌ زده و فیلمش در فضای مجازی منتشر شده بود، بازداشت شد.

بازداشت مربی سنگ‌دل مرکز نگهداری سلمان

معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب از بازداشت مربی که اقدام به کتک زدن یک کودک در مرکز نگهداری از کودکان سلمان کرده بود، خبر داد.

مهبودی معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب تهران در گفتگو با میزان در رابطه با فیلم منتشر شده در فضای مجازی در رابطه کتک زدن یک کودک در مرکز نگهداری کودکان سلمان در منطقه یک اظهار کرد: فیلمی در فضای مجازی در ارتباط با کتک زدن یک کودک توسط مربی مرکز نگهداری کودکان سلمان منتشر شده است که امروز مربی که اقدام به این کار کرده بود با دستور قضایی توسط دادسرای ناحیه یک تهران بازداشت شد.

وی با بیان اینکه مرکز نگهداری کودکان سلمان یک مرکز شبه خانواده و زیر نظر بهزیستی است و افراد، زیرا ۱۸ سال در آن نگهداری می‌شوند، افزود: با دستور قضایی تمام کودکانی که در این مرکز نگهداری می‌شدند به یک مرکز دیگر منتقل شدند و این مرکز بسته شد.

معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب تهران بیان کرد: همچنین عواملی که اقدام به تهیه فیلم و انتشار آن در فضای مجازی کرده‌اند توسط پلیس فتا در حال شناسایی هستند.

وی گفت: سازمان بهزیستی از این مرکز شکایت کرده است./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها