تعداد مجروحان انفجار تروریستی کرمان به ۲۸۴ نفر رسید+ اسامی مجروحان

کد خبر: 1266268

رئیس مرکز اورژانس کرمان با بیان اینکه آمار نهایی مجروحان و شهدای حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان تا این لحظه ۹۵ کشته و ۲۸۴ مجروح است گفت: هیچ مشکلی و کمبودی در درمان مجروحان نداریم.

تعداد مجروحان انفجار تروریستی کرمان به ۲۸۴ نفر رسید+ اسامی مجروحان

سیدمحمد صابری رئیس اورژانس کرمان با تسلیت حادثه تروریستی روز گذشته در محدوده گلزار شهدای کرمان، اظهار داشت: در حادثه روز گذشته تعداد زیادی از هموطنان ما مجروح شده و به شهادت رسیدند.

وی با بیان اینکه خوشبختانه آمار شهدای ما از شب گشته تغییری نکرده و افزایش تعداد شهدا را نداشتیم، گفت: آمار شهدای ما 95 نفر است البته آماری که قبلاً اعلام شده بود بیشتر بود.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان ادامه داد: به دلیل اینکه تعدادی از اجساد این حادثه متلاشی شده و برخی از اجساد دو مرتبه شمرده شده بودند و آمار اولیه بیشتر بود.

وی با اشاره به اینکه از شب گذشته کسی در بیمارستان‌های ما به شهادت نرسیده است، افزود: آمار نهایی ما تا این لحظه 95 کشته و 284 مجروح است.

صابری با بیان اینکه اکثر مجروحان ما تا این لحظه درمان و از بیمارستان‌ها ترخیص شدند، گفت: البته هنوز تعدادی از مجروحان در بخش‌های ویژه و عادی بستری هستند، تعدادی در لیست عمل قرار دارند و تعدادی در حال عمل هستند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان بیان کرد: ادامه درمان مجروحان به خوبی در حال انجام است و هیچ مشکلی و کمبودی نداریم. / تسنیم

مجروحان حادثه کرمان1

مجروحان حادثه کرمان2

مجروحان حادثه کرمان3

مجروحان حادثه کرمان4

مجروحان حادثه کرمان5

مجروحان حادثه کرمان6

 

 

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها