آخرین وضعیت مجروحان حادثه تروریستی کرمان/ بستری ۲۸ مجروح زیر ۱۵ سال

کد خبر: 1266363

رئیس علوم پزشکی کرمان با اشاره به اینکه حال ۱۵ درصد مجروحان حادثه تروریستی روز گذشته که در بخش ویژه بستری هستند، وخیم است گفت: ۲۸ مجروح بستری این حادثه زیر ۱۵ سال هستند.

آخرین وضعیت مجروحان حادثه تروریستی کرمان/ بستری ۲۸ مجروح زیر ۱۵ سال

مهدی احمدی‌نژاد رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان بیماران حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان در 12 بیمارستان بستری هستند و روند درمانی آنها به خوبی طی می‌شود، اظهار داشت: تا این لحظه 47 بیمار در بخش ویژه و 133 بیمار در بخش عادی بستری هستند.

وی با اشاره به اینکه بیمارستان شهید باهنر مرکز حوادث و ترومای کرمان است و بیماران بدحال‌تر به این بیمارستان منتقل می‌شوند، گفت: در حال حاضر 61 بیمار این حادثه در این بیمارستان بستری است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه از صبح 34 عمل جراح انجام شده است، ادامه داد: تعداد زیادی از بیماران در حال ترخیص هستند و اکثر کسانی که عمل جراحی بر روی آنها انجام شده فردا ترخیص می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه از 61 نفر بیمار بستری در این بیمارستان 19 نفر در بخش ویژه و بقیه در بخش عادی بستری هستند، ادامه داد: تعدادی از بیماران بخش ویژه بهتر شدند و تا چند روز آینده از این بخش ترخیص می‌شوند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه تعدادی از بیماران این بخش نیز بدحال هستند، افزود: حداقل 15 درصد بیماران بخش ویژه این بیمارستان وضعیت بدی دارند.

وی عنوان کرد: از مجموع مجروحان حادثه تروریستی روز گذشته گلزار شهدا بستری در بیمارستان، 75 بیمار خانم، 77 بیمار آقا و 28 بیمار زیر 15 سال هستند./ تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها