آخرین خبر از زمان و مکان خاکسپاری شهدای انفجار تروریستی در کرمان

کد خبر: 1266364

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان گفت: شهدا حادثه تروریستی کرمان در گلزار شهدا و در جوار مرقد مطهر شهید سپهد قاسم سلیمانی دفن می‌شوند.

آخرین خبر از زمان و مکان خاکسپاری شهدای انفجار تروریستی در کرمان

سعید ایرانمنش مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان با تسلیت شهادت تعداد زیادی از هموطنان و همشهریان در حادثه تروریستی روز 13 دی ماه 1402 در کرمان و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، اظهار داشت: مراحل کفن و دفن شهدا در حال انجام است و این مراسم توسط سپاه ثارالله استان کرمان انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه مراسم تشییع پیکر مطهر این شهدا فردا جمعه 15 دی ماه انجام می‌شود، گفت: تشییع این شهدا ساعت 9:30 از چهارراه غزه به سمت مصلی بزرگ امام علی علیه السلام کرمان انجام می‌شود .

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان با اشاره به اینکه این شهدا در گلزار شهدای کرمان و در جوار مرقد مطهر شهید سپهبد قاسم سلیمانی دفن می‌شوند، افزود: ضلع شمالی گلزار شهدای کرمان و بالای سر شهدای تیپ فاطمیون محل دقیق خاکسپاری این شهدا است.

وی با اشاره به حضور قاضی‌زاده هاشمی رئیس بنیاد شهید کشور در کرمان، گفت: با حضور قاضی‌زاده هاشمی امروز از تعدادی از خانوداه‌های حادثه تروریستی کرمان بازدید به عمل آمده است./ تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها