۱۹ تبعه افغانستانی در انفجار تروریستی کرمان مجروح شدند

کد خبر: 1267248

مدیرکل کل امور اتباع استانداری کرمان گفت: ۱۹ نفر از اتباع افغانستانی در انفجار تروریستی کرمان مصدوم شدند که حال یکی از آنها وخیم است.

۱۹ تبعه افغانستانی در انفجار تروریستی کرمان مجروح شدند

مدیرکل کل امور اتباع استانداری کرمان گفت: ۱۹ نفر از اتباع افغانستانی در انفجار تروریستی کرمان مصدوم شدند که حال یکی از آنها وخیم است.

روح‌الله خضری‌پور مدیرکل کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمان امشب در آیین گرامیداشت شهدای اتباع افغانستانی انفجار تروریستی 13 دی‌ماه کرمان که با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین سید رمضانعلی موسوی‌ مقدم نماینده مقام معظم رهبری و نماینده ولی فقیه در سازمان بنیاد شهید و امور و حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان برگزار شد با بیان اینکه 14 نفر از شهدای انفجار تروریستی کرمان از اتباع افغانستانی و از اهل سنت هستند، اظهار داشت: 19 نفر از اتباع افغانستانی در این حادثه مصدوم شدند که بلافاصله به بیمارستان‌های سطح شهر منتقل شدند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر 6 نفر از اتباع افغانستانی که در این انفجار مجروح شدند در بیمارستان هستند که حال یکی از آنها وخیم است، گفت: خانواده‌های این شهدا با وجود اینکه داغدار بودند همکاری لازم را برای تدفین شهدا انجام دادند.

    بیشتر بخوانید

        شهادت یکی دیگر از دانش‌آموزان اتباع افغانستانی انفجار تروریستی در بیمارستان

        12 شهید افغانستانی در میان شهدای حادثه تروریستی کرمان

        اسامی 12 شهید افغانستانی انفجار تروریستی کرمان

مدیرکل کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمان با اشاره به اینکه در حادثه تروریستی کرمان خون شهیدان شیعه و سنی با هم عجین شده است، ادامه داد: هنوز تعدادی از مصدومان این انفجار در بیمارستان بستری هستند و کار مداوای آنها نیز در حال انجام است که امیدواریم هر چه سریعتر بهبودی حاصل شود.

وی با بیان اینکه امروز جهان اسلام در مصیبت شهدای غزه نیز داغدار است، بیان کرد: امیدواریم هر چه سریعتر شر جنایتکاران صهیونیستی از جهان کنده شود.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها