تکذیب دسترسی ۱۰ دقیقه‌ای به موادمخدر در تهران

کد خبر: 1268274

فرمانده انتظامی تهران بزرگ دسترسی ۱۰ دقیقه‌ای به مواد مخدر در تهران را تکذیب کرد.

 تکذیب دسترسی ۱۰ دقیقه‌ای به موادمخدر در تهران

سردار عباسعلی محمدیان؛ فرمانده انتظامی تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم در واکنش به برخی ادعاها مبنی بر دسترسی 5 تا 10 دقیقه به موادمخدر اظهار کرد: چنین چیزی اشتباه است و با طرح‌ها و کارهایی که پلیس در مناطق پر خطر گذشته انجام داده است، مدت زمان دسترسی به مواد مخدر بیشتر از این عددها شده است.

وی افزود: می‌توانید بروید و مناطقی که در گذشته در تهران پرخطر بودند را مشاهده کنید، اگر مثل گذشته بود و همان وضعیت را دیدید، یقه پلیس را بگیرید!

ادعای یک مددکار: زمان دسترسی به مواد مخدر در ایران به 5 دقیقه رسید!

یک هفته پیش، موسوی چلک یک مددکار اجتماعی در گفت‌وگو با یکی از رسانه‌ها ادعا کرده بود: سطح دسترسی به مواد مخدر در ایران در 5دقیقه است، البته در سطح کلان عددی که مسئولین اعلام کردند، تقریبا 7 دقیقه است. خوش‌بینانه هم که به این ماجرا نگاه کنیم، مدت زمان لازم برای دسترسی به مواد مخدر بیش از 10 دقیقه نیست.

طرح جمع‌آوری معتادان و خرده‌فروشان دائمی است نه مقطعی

بر اساس این خبر؛ پلیس تهران بزرگ به دنبال دستور سردار رادان؛ فرمانده کل انتظامی طرح‌های مستمر و دائمی در مناطق پرخطر تهران (شوش، مولوی، هرندی و دروازه غار) برگزار کرده و معتقد است که مانند گذشته این محل‌ها پاتوق معتادان و خرده‌فروشان مواد مخدر نیست.

تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها