زورگیری‌ از کودکان ۷ تا ۹ ساله با سلاح سرد /متهم دستگیر شد

کد خبر: 1269916

در پی وقوع چند فقره زورگیری از کودکان و شکایت والدین این کودکان مبنی بر انتقال وجه از حساب بانکی‌شان، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

زورگیری‌ از کودکان ۷ تا ۹ ساله با سلاح سرد /متهم دستگیر شد

رییس پلیس آگاهی تهران، از دستگیری زورگیری که از کودکان سرقت می‌کرد، خبر داد.

سردار علی ولیپور گودرزی اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره زورگیری از کودکان در دی ماه سال جاری و شکایت والدین این کودکان مبنی بر انتقال وجه از حساب بانکی شأن، بررسی موضوع در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان در گام نخست طی انجام اقدامات اطلاعاتی و میدانی دریافتند؛ متهم با پرسه زنی در اطراف خودپردازهای بانک‌های جنوب تهران، دختران و پسران ۷ تا ۹ ساله را که قصد برداشت پول از عابر بانک داشتند با سلاح سرد تهدید و پس از دریافت رمز عابر بانک اقدام به انتقال و برداشت وجه از کارت همراه کودکان می‌کرده است.

این مقام ارشد انتظامی اظهار داشت: کارآگاهان در گام بعدی با انجام اقدامات پلیسی گسترده هویت و مخفیگاه متهم را در جنوب شهر تهران شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر و از مخفیگاهش یک قبضه سلاح سردی که با آن کودکان را تهدید می‌کرد، کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در ادامه عنوان کرد: متهم در بازجویی اولیه منکر حقایق شد، اما در ادامه با مشاهده مستندات و مدارک موجود صراحتاً به زورگیری از کودکان به شیوه‌های مختلف معترف شد.

سردار ولی پور گودرزی با بیان اینکه متهم سابقه دار بوده و به دفعات مختلف تحمل کیفر داشته است، اضافه کرد: متهم به همراه ۴ مال باخته به مرجع قضائی معرفی شد./ مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها