«عبدالهادی براهویی» سرشبکه قاچاق مواد مخدر دستگیر شد

کد خبر: 1269937

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا از دستگیری عبدالهادی براهویی سرشبکه قاچاق مواد مخدر در عملیات پیچیده پلیسی خبر داد.

 «عبدالهادی براهویی» سرشبکه قاچاق مواد مخدر دستگیر شد

امروز یکشنبه اول بهمن ماه ۱۴۰۲ رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا سردار ایرج کاکاوند در نشست خبری با اصحاب رسانه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: امروزه یکی از نگرانی‌های مردم بحث مواد مخدر و اعتیاد است لذا پلیس برای دغدغه و مطالبات مردم برنامه‌ریزی گسترده در بحث دستگیری قاچاقچیان و خرده فروشان را به مرحله اجرا گذاشته است.

وی گفت: یکی از سرشبکه‌های قاچاق مواد مخدر که فعالانه اقدام  به ورود مواد مخدر به داخل کشور می کرد و با اقدامات مسلحانه در مسیر کویر اقدام به جابجایی مواد مخدر می کرد شناسایی و دستگیر شد.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا تصریح کرد: این فرد که با یک  شبکه مسلحانه و گسترده مبادرت به قاچاق مواد مخدر کرد عبدالهادی براهویی است که به نام های حاج شاه سلیم ، حاج پرویز، حاج عبدالله مشهور بود؛ همچنین تعداد ۳۷ نفر از مرتبطین وی در ۱۸ عملیات شناسایی و مورد ضربه قرار گرفتند که بیش از ۱۳ تن انواع مواد مخدر کشف و ضبط شد که ۵ تن شیشه و هرویین بود.

وی ادامه داد: ۳۲ دستگاه خودرو و تعدادی سلاح سبک و نیمه سنگین از این افراد  کشف و ضبط شد.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر کشور اعلام کرد: این فرد در عملیاتی پیچیده شناسایی و دستگیر شد و اموال وی توقیف شد.

سردار کاکایی با بیان اینکه این فرد ارتباطاتی برای ورود و خروج مواد مخدر داشت و در سیستان و بلوچستان شناسایی و دستگیر شد خاطرنشان کرد: با دستگیری وی ۳۰۰ میلیارد تومان به بنیان مالی قاچاقچیان ضربه وارد شد.

وی افزود: این فرد چندچهره داشت و از هر اسم و لقب خود برای قاچاق مواد مخدر در یکی دو استان بهره می برد.

فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها