ماجرای دختری که اشتباهی به قتل رسید

کد خبر: 1270478

دختر جوان در جریان انتقام‌جویی سوداگران مرگ با شلیک گلوله در شرق تهران به قتل رسید.

ماجرای دختری که اشتباهی به قتل رسید

دختر جوان در جریان انتقام‌جویی سوداگران مرگ با شلیک گلوله در شرق تهران به قتل رسید.

بعدازظهر دوم دی‌ماه امدادگران اورژانس پیکر خون‌آلود دختری 22ساله را به بیمارستان بوعلی شرق تهران رساندند اما او بر اثر عوارض ناشی از اصابت گلوله به ناحیه قفسه سینه جان سپرد.

طولی نکشید که ماجرای این قتل به امیرحسین علیمردان؛ بازپرس ویژه قتل شعبه دهم دادسرای امور جرائم جنایی مخابره شد و دقایقی بعد تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ برای تحقیقات میدانی پای در سردخانه مرکز درمانی مورد نظر گذاشتند.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت؛ مقتوله در حوالی خیابان صفا در حالی که با یک پسر جوان سوار بر خودروی نیسان پیکاپ بوده هدف شلیک گلوله قرار گرفته و نهایتاً به قتل رسیده است که همین سرنخ کافی بود تا تنها شاهد جنایت هدف بازجویی قرار بگیرد.

پسر جوان در اظهارات ضدونقیضی ماجرای جنایت را این‌طور توضیح داد: با مقتوله دوست بودم؛ با خودروی نیسان پیکاپ درحال تردد از خیابان صفا بودیم که ناگهان پسر جوانی به‌نام شهروز با خودروی خود یک تعقیب و گریز را با ما آغاز و در ادامه با سلاح کلت کمری به‌سمت من شلیک کرد اما گلوله به دختر جوان برخورد کرد.

او در ادامه گفت: از چندی قبل با شهروز به‌خاطر خرید و فروش مواد مخدر اختلاف پیدا کردم و با یکدیگر درگیر شده بودیم که او امروز به‌قصد انتقام‌جویی و اختلافات مالی 40 میلیون تومانی که داشتیم مرتکب این قتل هولناک شد و از صحنه جنایت گریخت.

پس از پایان تحقیقات میدانی در بیمارستان بوعلی و صحنه جرم، مرد جوانی که راز این جنایت را فاش کرده بود با دستور قضایی بازداشت شد و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی نیز مأموریت یافتند با بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف صحنه جنایت مسیر تردد متهم را شناسایی و با اقدامات گسترده اطلاعاتی مخفیگاه او را ردیابی کنند.

 جسد مقتوله برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات کارآگاهان جنایی اداره دهم پلیس آگاهی برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده همچنان ادامه دارد./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها