اسامی بیماران بیمارستان گاندی

کد خبر: 1270964

مردم برای کسب اطلاع از وضعیت بیماران خود جدا از تماس با شماره ۱۱۵ خودداری کنند

اسامی بیماران بیمارستان گاندی

مردم برای کسب اطلاع از وضعیت بیماران خود جدا از تماس با شماره ۱۱۵ خودداری کنند

خانواده بیماران می‌توانند با شماره تماس ۴۶۰۱۵۸۲۷ تماس بگیرند و با اعلام اطلاعات بیمارشان، از محل انتقال بیمار مطلع شوند.

photo_2024-01-26_00-04-09

حریق بیمارستان گاندی سوختگی و فوتی نداشت

معاون درمان وزیر بهداشت درباره حادثه آتش‌سوزی بیمارستان گاندی گفت: ۵۳ بیمار بستری در بیمارستان گاندی به بیمارستان‌های دیگر منتقل شدند و اکنون بیمارستان تخلیه است.

به گزارش ایسنا، دکتر سعید کریمی با اشاره به حادثه آتش سوزی در بیمارستان گاندی تهران گفت: در مجموع ۹۳ بیمار در این بیمارستان حضور داشتند که بیماران سرپایی بلافاصله تخلیه شدند.

وی افزود: ۵۳ بیمار نیز بستری بودند که با سرعت و با هماهنگی با بیمارستان‌های معین از جمله بیمارستان شهدای تجریش، فیروزگر، دی، کسری و یاس بلافاصله با آمبولانس‌ها و اتوبوس آمبولانس‌های مجهز منتقل شدند و اکنون بیمارستان تخلیه است.

کریمی ادامه داد: تا به این لحظه فوتی ناشی از آتش‌سوزی، سوختگی و خفگی در بیمارستان نداشته‌ایم؛ البته برخی از بیماران از قبل بیماری وخیمی داشتند و جراحی سنگین شده بودند؛ به عنوان مثال یکی از بیماران همین امروز صبح دو بار احیا شده بوده است. اما بیماری که در اثر آتش سوزی دچار آسیب یا فوت شده باشد، نداریم.

وی گفت: در این حادثه ۱۰ اتوبوس آمبولانس و همچنین چندین دستگاه آمبولانس به تناوب برای انتقال و جابجایی بیماران به کار گرفته شد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها