آخرین وضعیت جوی ترافیکی

کد خبر: 1271015

مرکز مدیریت راه های کشور اعلام‌کرد: تردد در همه محورهای شمالی کشور روان است.

آخرین وضعیت جوی ترافیکی

مرکز مدیریت راه های کشور اعلام‌کرد: تردد در همه محورهای شمالی کشور روان است.

به نقل از مرکز مدیریت راه‌های کشور، آخرین وضعیت جوی ترافیکی محورهای شمالی نشان می‌دهد که تردد در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران- شمال و آزادراه قزوین- رشت (مسیر رفت و برگشت) روان است.

بر پایه این گزارش، محورهای شمالی فاقد مداخلات جوی است.

اکنون در برخی از محورهای اصفهان، فارس، خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد، بارش باران و در برخی از محورهای چهارمحال و بختیاری بارش برف و باران گزارش شده است.

بر پایه گزارش مرکز مدیریت راه‌های کشور، محورهای پونل- خلخال، هشتگرد- طالقان، اهر- ورزقان، سروآباد- پاوه، سی سخت- پادنا، گنجنامه- تویسرکان و وازک- بلده تا اطلاع ثانوی مسدود است./مهر

بارش برف و باران در ۸ استان

سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: امروز بارش برف و باران در ۸ استان کشور برفی و بارانی خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان هواشناسی، امروز (جمعه) در استان‌های خوزستان، ایلام، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، کردستان، کرمانشاه، جنوب آذربایجان غربی، مناطق مرکزی شرق و شمال شرق کشور بارش برف و باران و وزش باد رخ می‌دهد. بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، فردا (شنبه) بارش‌ها در غرب و زاگرس مرکزی تشدید شده و نیمه غربی و مناطقی از جنوب و شمال شرق کشور را نیز فرا می‌گیرد.

یکشنبه در دامنه‌های زاگرس واقع در جنوب غرب، غرب و شمال غرب کشور بارش پراکنده رخ می‌دهد و سپس بارش به شرق سواحل دریای خزر و کل نوار شرقی کشور کشیده خواهد شد.

دوشنبه در شمال آذربایجان شرقی، برخی مناطق اردبیل، سواحل دریای خزر، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی، بارش پیش بینی می‌شود و روز سه شنبه بارش در شمال غرب و غرب سواحل ادامه خواهد داشت.

برپایه این گزارش، امروز در نیمه شمالی فارس، یزد، غرب و شمال کرمان، برخی نقاط سیستان و بلوچستان و شنبه علاوه بر این مناطق در خراسان جنوبی نیز گاهی وزش باد شدید و در برخی از این نقاط خیزش گردوخاک پیش بینی می‌شود.

امروز بخش‌های مرکزی و غربی خلیج فارس، روز شنبه خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان و روز یکشنبه شرق خلیج فارس مواج است. همچنین یکشنبه و دوشنبه دریای خزر مواج است.

آسمان تهران امروز کمی ابری، از بعد از ظهر نیمه ابری تا تمام ابری است و کاهش با افزایش باد همراه است. برای امشب نیز آسمان پایتخت نیمه ابری تا ابری و گاهی همراه با وزش باد و بارش باران پیش‌بینی می‌شود.

بیشینه و کمینه دمای امروز تهران به ترتیب ۱۲ و سه درجه سانتی‌گراد است.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها