آخرین وضعیت راه ها | محور جدید هشتگرد- طالقان و محور شمشک- دیزین مسدود است

کد خبر: 1271172

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز گفت: اکنون به جز محور جدید هشتگرد - طالقان و محور شمشک - دیزین تمامی محورهای مواصلاتی البرز باز است.

آخرین وضعیت راه ها | محور جدید هشتگرد- طالقان و محور شمشک- دیزین مسدود است

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز گفت: اکنون به جز محور جدید هشتگرد - طالقان و محور شمشک - دیزین تمامی محورهای مواصلاتی البرز باز است.

علی زندی‌فر با اشاره به بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی البرز گفت: اکنون شاهد بارش سراسری برف در محور کرج - چالوس و طالقان هستیم.

وی افزود: با توجه به هشدار هواشناسی مبنی بر ادامه بارش‌ها، از رانندگان درخواست می‌شود در زمان عبور از محورهای کوهستانی البرز زنجیر چرخ و وسایل ایمنی را فراموش نکنند.

زندی فر مطرح کرد: از مردم درخواست می‌شود از سفرهای غیرضروری در محورهای کوهستانی استان پرهیز کنند تا خللی در تردد خودروها ایجاد نشود و از حوادث احتمالی هم پیشگیری شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز با اشاره به وضعیت سایر محورهای کوهستانی گفت: محور جدید هشتگرد - طالقان و شمشک - دیزین به علت بارش برف همچنان مسدود است.

زندی فر با اشاره به وضعیت سایر محورهای استان البرز توضیح داد: در محور کرج - قزوین و کرج - تهران هم شاهد بارش باران هستیم که موجب کندی تردد خودروها شده است.

وی افزود: در آزادراه تهران – کرج - قزوین در محدوده مهرویلا تا مهرشهر ترافیک نیمه‌سنگین و در آزاد راه قزوین – کرج - تهران محدوده پایانه شهید کلانتری تا پل کلاک ترافیک سنگین است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز عنوان کرد: در محور برغان هم مه غلیظ گزارش شده که این امر موجب کاهش دید رانندگان و کندی تردد خودروها شده است.

زندی فر بیان کرد: در حال حاضر به جز دو مسیر اعلام شده تمامی محورهای مواصلاتی البرز باز است و تردد خودروها در آنها جریان دارد.

مسدودی محور فرعی ۵ استان به دلیل شرایط جوی

رییس پلیس راهور فراجا گفت: محورهای فرعی ۵ استان کرمان، البرز، کرمانشاه، همدان و اردبیل در حال حاضر به دلیل شرایط جوی مسدود است.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار سید تیمور حسینی رئیس پلیس راهور با اشاره به آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی اظهار کرد: محورهای فرعی کرمان، البرز، کرمانشاه، همدان و اردبیل در حال حاضر به دلیل شرایط جوی مسدود هستند.

وی با بیان اینکه از مردم تقاضا می‌کنیم فعلاً به این ۵ محور فرعی مراجعه نکنند، گفت: در جاده‌های ۲۴ استان کشور بارش برف و باران گزارش شده است.

رئیس پلیس راهور بیان کرد: در محورهای کوهستانی و سردسیر بارش برف را شاهد هستیم و تردد در این محورها حتماً با زنجیر چرخ امکان هستند و به همین منظور توصیه می‌شود افرادی که قصد تردد در این محورها را دارند حتماً زنجیر چرخ با خود به همراه داشته باشند.

حسینی گفت: ترجیحاً از ترددهای غیرضروری اجتناب کنند و اگر افراد سفر ضروری در پیش دارند حتماً در روز انجام بشود و از سفر در شب و تاریکی در ایام زمستان پرهیز کنند./مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها