فوری / جزئیات تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۱۱ بهمن | فردا مدارس کدام استانها تعطیل است؟

کد خبر: 1271891

با توجه به ورود سامانه بارشی شدید و سرمای بی سابقه احتمال تعطیلی مدارس فردا 11 بهمن 1402 مطرح شده است.

فوری / جزئیات تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۱۱ بهمن | فردا مدارس کدام استانها تعطیل است؟

خبرنگار شکیبا بقال زاده: سازمان هواشناسی با اشاره به ورود ۲ سامانه بارشی به کشور طی امروز و پنجشنبه از بارش برف در نیمه شمالی و بارش‌ شدید برف در ۴ استان خبر داد. طی روزهای گذشته بارش برف و سرما مدارس بسیاری از نقاط کشور را غیر حضوری کرده است اما آیا برای فردا چهارشنبه ۱۱ بهمن خبری از تعطیلی مدارس منتشر شده است؟

تعطیلی مدارس ۱۱ بهمن

هنوز اطلاعیه رسمی درباره تعطیلی مدارس در 11 بهمن ماه هنوز اطلاعیه ای صادر نشده است. (در صورت اعلام تعطیلی مدارس تهران و سایر استان ها این گزارش به روز می شود.)

اخبار هواشناسی و تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه 11 بهمن 1402

روز پنجشنبه با ورود سامانه بارشی جدید به غرب کشور کل نوار غربی و بعدازظهر در دامنه‌های جنوبی البرز واقع در قزوین، البرز، تهران، غرب اصفهان،‌ فارس، بوشهر، کرمان، هرمزگان و جنوب سیستان و بلوچستان بارش برف، باران و وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود. در نیمه شمالی کشور بارش‌ها به‌صورت برف است و در مناطق جنوب و جنوب شرق بارش باران،‌ رعدوبرق و وزش باد پیش‌بینی می شود.

روز جمعه گستره فعالیت سامانه بارشی کل کشور است و در مرکز کشور شامل اصفهان،‌ یزد و نیمه شمالی کرمان بارش‌ها پراکنده و خفیف است. در جنوب کرمان، مرکز هرمزگان، نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان رگبار، رعدوبرق و وزش باد شدید انتظار می‌رود. در مناطقی از کرمانشاه،‌ لرستان، شمال شرق خوزستان و چهارمحال و بختیاری بارش برف شدید است.

شنبه هفته آینده سامانه بارشی در نوار شرقی فعال خواهد بود و بعدازظهر از مرزهای شرقی کشور خارج می‌شود.

منبع: اقتصادآنلاین

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها