آخرین وضعیت ترافیکی معابر و بزرگراه‌های تهران

کد خبر: 1271961

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: در بزرگراه‌های، نواب، همت، چمران، زین الدین، بابایی ترافیک سنگین وجود دارد.

آخرین وضعیت ترافیکی معابر و بزرگراه‌های تهران

 سرهنگ فیروز کشیر معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ درباره ترافیک امروز شهر تهران گفت: با رصدی که از طریق مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت تردد خودروها در ساعات ابتدایی صبح روز ۴ شنبه ۱۱ بهمن ماه ۱۴۰۲ از سطح معابر بزرگراه‌هایی شهر تهران انجام شد، شاهد شروع ترافیک سنگین و نیمه سنگین در مسیرهای غربی، شرقی و جنوبی به سمت مرکز شهر تهران و معابری پرتردد و دارای ترافیکی سنگین در سطح پایتخت بودیم.

وی ادامه داد: در مسیر شرق به غرب بزرگراه بابایی - هنگام، مسیر جنوب به شمال امام علی (ع) مقطع شهید سلیمانی سنگین، در مسیر شرق به غرب علامه – دهکده ترافیک سنگین و شهید خرازی نیز ترافیک سنگین ولی در حال حرکت است.

سرهنگ کشیر گفت: ترافیک در مسیر آزادراه تهران کرج در ابتدای صبح خیلی سنگین و همچنین ترافیک در محدوده بزرگراه شهید سلیمانی - صیاد، بابایی – روی پل، زین الدین- شمس آباد، شقایق و بزرگراه امام علی (ع) – جانبازان – صیاد شیرازی است.

وی افزود: انتهای بار ترافیک در بزرگراه‌های شیخ فضل الله –پل جناح، آبشناسان – اشرفی، همت – بعد از جنت آباد، چمران - نهج البلاغه، یادگار امام (ره) – شیخ فضل الله و حکیم – پیامبر است.

سرهنگ کشیر بیان داشت: خیابان آزادی در مسیر غرب به شرق از شهیدان و جانبازان از میدان امام رضا (ع) و مسیر جنوب به شمال نواب از نهم دی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ افزود: ترافیک امروز از مسیرهای غربی و شرقی به سمت مرکز شهر تهران سنگین است که می‌طلبد شهروندان گرامی ضمن مدیریت سفرهای خود از ترددهای غیر ضرور در سطح معابر پایتخت خودداری کنند.

وی از رانندگان خواست به جهت لغزنده بودن معابر فاصله طولی را با خودروی مقابل رعایت کرده و از سرعت و سبقت در این شرایط جدا خودداری کنند. همچنین رانندگان باید در این شرایط نسبت به بازدید از سیستم‌های خودرویی خود همچون سیستم‌های گرمایشی و فنی خودرو ونیز همراه داشتن زنجیر چرخ و بازدید از عاج لاستیک اقدام کنند و از پر بودن باک بنزین مطمئن شوند.

وی بیان داشت: تردد موتورسیکلت‌ها در شرایط بارانی و لغزنده بودن معابر ممنوع است و موتورسیکلت سواران نباید در این لحظات در معابر تردد کنند.

 

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها