تعطیلی ادارات و بانک‌های این استان ها ۱۲بهمن

کد خبر: 1272061

طبق گفته معاون استاندار زنجان، کل ادارات و بانک‌های استان به جز دستگاه‌های امدادی جهت صرفه‌جویی گاز فردا پنجشنبه ۱۲ بهمن تعطیل شد.

تعطیلی ادارات و بانک‌های این استان ها ۱۲بهمن

طبق گفته معاون استاندار زنجان، کل ادارات و بانک‌های استان به جز دستگاه‌های امدادی جهت صرفه‌جویی گاز فردا پنجشنبه ۱۲ بهمن تعطیل شد.

مرتضی شهامی معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار زنجان اظهار داشت: با توجه به برودت هوا و با هدف صرفه‌جویی در مصرف گاز، همه دستگاه‌های دولتی و بانک‌های استان به جز دستگاه‌های خدمات رسان، امدادی و بیمارستان‌ها و شعب منتخب بانک‌ها، فردا پنجشنبه 12 بهمن تعطیل است.

یه گزارش تسنیم، با ورود سامانه بارشی به استان زنجان از روز سه‌شنبه، کل استان زنجان برفی شده است. علاوه بر بارش برف، دمای هوا به شدت کاهش کرده است و فردا اکثر مناطق استان یخبندان خواهد شد.

 ادارات و بانک‌های کردستان تعطیل شد

تمام ادارات و بانک‌های استان کردستان به جز دستگاه‌های امدادی جهت صرفه‌جویی گاز فردا پنجشنبه ۱۲ بهمن ماه تعطیل است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، عبدالله رشیدی‌پور ضمن تبریک دهه مبارک فجر و چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی اظهار داشت: با توجه به ورود موج بارشی به استان و برودت هوا که منجر به افزایش مصرف گاز در بخش سیستم‌های گرمایشی خواهد شد، به‌منظور حفظ پایداری شبکه گاز کشور و تاکید بر رعایت صرفه‌جویی در مصرف گاز و بنا به موافقت استاندار، فردا پنجشنبه 12 بهمن ماه فعالیت کلیه ادارات دولتی، بانک‌ها، مدارس و دانشگاهای استان تعطیل است.

وی افزود: این تعطیلی شامل دستگاه‌های خدمات‌رسان، پلیس، مراکز بهداشتی و درمانی و بیمارستانی و واحدهای شیفتی که طبق روال معمول خدمات رسانی خواهند کرد، نمی‌شود.

معاون توسعه منابع انسانی استاندار کردستان تصریح کرد: البته برنامه‌های آغاز دهه مبارک فجر در مرکز استان و شهرستان‌ها و برنامه سفر استاندار و مدیران استان به بخش کلاترزان برگزار خواهد شد./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها