سرما آمار مسافران مترو را افزایش داد

کد خبر: 1272229

شرکت بهره‌برداری مترو تهران: در هفته اول بهمن ماه، با توجه به کاهش دمای هوا و بارش باران و ترافیک سنگین در خیابان‌های پایتخت، شاهد افزایش مسافران مترو بودیم.

سرما آمار مسافران مترو را افزایش داد

 مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از افزایش ۱۰۰هزارنفری مسافر شهر زیرزمینی با توجه به کاهش دمای هوا و بارش‌های اخیر خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه، مسعود درستی با اشاره به اینکه همه‌ساله در فصل سرما و به‌دلیل اینکه در زمان بارندگی ترافیک تهران افزایش می‌یابد، تمایل شهروندان به استفاده از مترو بیشتر می‌شود، گفت: در هفته اول بهمن ماه، با توجه به کاهش دمای هوا و بارش باران و ترافیک سنگین در خیابان‌های پایتخت، شاهد افزایش مسافران مترو بودیم.

وی افزود: در روز چهارشنبه 4 بهمن ماه 1402 آمار مسافران روزانه مترو از مرز یک میلیون و 654 هزار نفر عبور کرد که در مقایسه با هفته قبل نشان از افزایش صدهزارنفری مسافر دارد.

درستی تصریح کرد: در روزهایی که شاهد بارش نزولات آسمانی هستیم پیش‌بینی این افزایش آمار مسافری را داریم و همه تمهیدات لازم برای اعزام به‌موقع قطارها انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه با بیان اینکه "متروی تهران امروز همه توان خود را برای ارائه خدمات به‌کار گرفته است" خاطرنشان کرد: در ساعاتی که با استقبال مسافری مواجه می‌شویم سعی می‌کنیم با اعزام قطارهای فوق‌العاده قطارها از ازدحام جمعیت جلوگیری شود./ تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها