کشف یک تن مواد مخدر در مرز‌های جنوب شرق

کد خبر: 1273030

فرمانده مرزبانی انتظامی کشور از کشف یک تن و ۸۳ کیلوگرم انواع مواد مخدر در مرز‌های استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

کشف یک تن مواد مخدر در مرز‌های جنوب شرق

فرمانده مرزبانی انتظامی کشور از کشف یک تن و ۸۳ کیلوگرم انواع مواد مخدر در مرز‌های استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

 سردار گودرزی اظهار داشت: مرزداران هنگ مرزی سراوان با اشراف اطلاعاتی و کنترل مستمر نوار مرزی حوزه استحفاظی، مطلع شدند قاچاقچیان قصد دارند مقادیر قابل‌توجهی مواد مخدر را از آن سوی مرز‌ها وارد کشور کنند.

فرمانده مرزبانی فراجا افزود: مأموران مرزبانی با هدایت عملیاتی و پشتیبانی در مسیر‌های احتمالی تردد قاچاقچیان به اجرای کمین هدفمند پرداختند و سوداگران مرگ را که در حال انتقال محموله مواد مخدر به داخل کشور بودند، مشاهده کردند.

سردار گودرزی ادامه داد: قاچاقچیان مواد مخدر با مشاهده مأموران، اقدام به تیراندازی به‌سمت مرزداران کردند که مأموران نیز بلافاصله با اتخاذ موضع و تاکتیک عملیاتی مناسب مقابله به مثل کردند که به‌علت حجم زیاد آتش مرزداران، قاچاقچیان تاب مقابله نداشتند و عرصه را بر خود تنگ دیدند و با رها کردن محموله مواد مخدر از محل متواری شدند.

وی افزود: مرزبانان در این عملیات مقدار یک تن و 83 کیلوگرم مواد مخدر شامل یک تن و 60 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و 23 کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه را کشف کردند.

فرمانده مرزبانی انتظامی ضمن قدردانی از زحمات و مجاهدت‌های مرزداران، گفت: مجموعه مرزبانی فراجا با اشراف اطلاعاتی و حضور شبانه‌روزی خود در همه نقاط مرزی کشور اجازه هرگونه فعالیت به قاچاقچیان و مخلّان نظم و امنیت را نمی‌دهند./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها