محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته از 18 الی 23 بهمن ماه

کد خبر: 1273286

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور فراجا محدودیت ترافیکی تعطیلات پایان هفته را اعلام کرد.

محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته از 18 الی 23 بهمن ماه

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور فراجا محدودیت ترافیکی تعطیلات پایان هفته را اعلام کرد.

سرهنگ احمد شیرانی؛ رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور فراجا در گفت‌وگوی محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته از تاریخ 18 الی 23 بهمن ماه 1402 را اعلام کرد.

وی با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی موتورسیکت‌ها افزود: تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه مورخ 1402/11/18 الی ساعت 6 صبح روز دوشنبه مورخ 1402/11/23 از محورهاب کرج ـ چالوس، هراز، فیروزکوه، محور تهران ـ سمنان ـ مشهد و بالعکس ممنوع است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور فراجا در خصوص محدودیت‌های ترافیکی خودروهای سواری اظهار کرد: در محور کندوان (چالوس) تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 الی 24 روز چهارشنبه مورخ 1402/11/18 از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 الی 24 همان روز از ابتدای پل زنگوله به سمت چالوس بصورت یکطرفه خواهد بود.

سرهنگ شیرانی با اشاره به محدودیت تردد انواع وسایل نقلیه در روز پنجشنبه گفت: از ساعت 08:30 از مرزن‌آباد به سمت تهران (شمال به جنوب) انسداد به صورت کامل اعمال می‌گردد. از ساعت 10 ابتدای پل زنگوله (انتهای دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) تردد بصورت یک طرفه انجام می‌شود. از ساعت 23 طرح اتمام یافته و از پل زنگوله تا مرزن‌آباد مسیر دو طرفه می‌شود.

وی همچنین به محدودیت تردد انواع وسایل نقلیه درروز یکشنبه اشاره کرد و گفت: از ساعت 12 از ابتدای آزادراه تهران ـ شمال اعمال محدودیت تردد به مقصد چالوس انجام می‌شود، از ساعت 13 از ابتدای پل زنگوله (انتهای دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) ممنوعیت تردد اعمال می‌گردد. از ساعت 15 از مرزن آباد به سمت تهران (شمال به جنوب) یکطرفه اعمال می‌گردد. از ساعت 24 طرح اتمام یافته و از پل زنگوله تا مرزن آباد مسیر دو طرفه می‌شود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور فراجا با اشاره به طرح ترافیکی در محور هراز نیز عنوان کرد: در صورت افزایش حجم ترافیک و صلاحدید مامورین پلیس راه محدودیت یک طرفه مقطعی روزهای چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه و یکشنبه به صورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و بالعکس انجام خواهد شد.

سرهنگ شیرانی با اشاره به محدودیت طرح وسایل نقلیه سنگین (به استثناء حاملین موادسوختی ویا فاسدشدنی) نیز گفت: درمحور کندوان، تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت از محور کرج ـ چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است. همچنین در محور هراز، تردد کلیه تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع است.

وی با اشاره به تردد تمامی کامیون‌ها وکامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی، افزود: از ساعت 14 الی 24 روزهای چهارشنبه و پنجشنبه و همچنین از ساعت 6 الی 24 روزهای جمعه، شنبه و یکشنبه از محور هراز ممنوع است./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها