به‌کارگیری نسل دوم و سوم پهپادهای انتظامی

کد خبر: 1273306

فرمانده کل انتظامی کشور گفت: به منظور ارتقای امنیت و نظارت‌های بیشتر نسل دوم و سوم پهپادهای انتظامی در یک الحاق به بهره‌برداری می‌رسد.

 به‌کارگیری نسل دوم و سوم پهپادهای انتظامی

فرمانده کل انتظامی کشور گفت: به منظور ارتقای امنیت و نظارت‌های بیشتر نسل دوم و سوم پهپادهای انتظامی در یک الحاق به بهره‌برداری می‌رسد.

سردار احمدرضا رادان در حاشیه دیدار با آیت الله شاهچراغی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه به منظور ارتقای امنیت و نظارت‌های بیشتر نسل دوم و سوم پهپادهای انتظامی در یک الحاق به بهره‌برداری می‌رسد، اظهار داشت: رزمایش ویژه‌ای در پهنه کویر به زودی با پهپادهای نسل جدید رقم خواهد خورد تا کویر به منظور ارتقای امنیت کویر بیشتر مورد توجه و نظارت قرار گیرد.

وی با بیان اینکه امنیت 94 درصد مرزهای کشور در حوزه انتظامی بوده ‌و حدود پنج تا 6 درصد آرامش مرزها توسط ارتش، سپاه و یا به صورت تلفیقی تامین می‌شود، افزود: خلاء مرزی در استان سیستان و بلوچستان با تخصیص اعتبار دولت و با اقدامات ویژه در آینده نزدیک پوشش داده می‌شود که با انسداد مرزها همبستگی خوبی در مناطق در شرق و شمالشرق رقم خواهد خورد./تسنیم

 سردار رادان: امنیت انتخابات را تأمین خواهیم کرد

فرمانده کل انتظامی کشور بر برگزاری انتخابات در بستر امنیت پایدار تأکید کرد و گفت: امنیت انتخابات را تأمین خواهیم کرد.

سردار سرتیپ پاسدار  احمدرضا رادان در دیدار آیت‌الله سید محمد شاهچراغی نماینده مردم استان سمنان در مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: امیدواریم اسفندماه امسال، انتخابات خوبی در بستر امنیت پایدار داشته باشیم.

وی عنوان کرد: فرمانده معظم کل قوا درباره انتخابات، چهار راهبرد مشارکت، سلامت، رقابت و امنیت را سفارش کردند که بخشی از آن مربوط به فراجا خواهد بود و امیدوار هستیم انتخابات خیلی خوبی در بستر امنیت پایدار داشته باشیم.

 فرمانده کل انتظامی کشور ادامه داد: احساس واقعی ما این است که خداوند منتی سر ما گذاشت تا بتوانیم این لباس را به تن کنیم و پلیس مردم ایران باشیم.

سردار رادان با بیان اینکه اگر آن وظایفی که مشخص شده را درست و به موقع انجام دهیم، بعید است که خداوند قادر و متعال رحمتش را نصیب ما نکند، اضافه کرد: فراجا افتخار دارد امسال 90 شهید در راه دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تقدیم کرده و آخرین شهید ما نیز شب گذشته در مقابله با قاچاقچیان کالا و ارز، به فیض شهادت نائل آمد.

فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی ایران با ابراز خرسندی از دیدار آیت‌الله شاهچراغی گفت: بنده سال‌هاست به جنابعالی ارادت دارم و طالب دیدار با شما بودم.

سردار رادان از آیت‌الله شاهچراغی خواست از تا کارکنان فراجا را در تحقق آرمان‌های انقلاب و برقراری امنیت دعا کند.

 دعوت سردار رادان از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات/ باید دشمنان را سرافکنده کنیم

فرمانده کل انتظامی کشور حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات ۱۴۰۲ را دو صحنه مهم مقابله با دشمنان دانست و گفت: بدون شک حضور پرشور در انتخابات ۱۴۰۲ دشمنان را سرافکنده می‌کند.

سردار سرتیپ احمدرضا رادان عصر امروز اجلاسیه 111 شهید عرصه نظم و امنیت فرماندهی انتظامی استان سمنان عنوان کرد: دشمن در راهبرد خود برای کاهش مشارکت در انتخابات به دنبال ایجاد تردید و عملیات شناختی در اذهان جامعه و ایجاد فاصله بین مردم و حاکمیت و رهبری است.

وی حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات 1402 را دو صحنه مهم مقابله با دشمنان دانست و با تأکید بر لزوم هوشیاری آحاد جامعه در این تقابل تاریخی خاطرنشان کرد: بر این اساس امروز همه مردم وظیفه دارند در انتخابات مشارکت داشته و دیگران را نیز برای حضور در انتخابات ترغیب کنند.

فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه دشمن دسیسه و توطئه کرده و بر طبل نیامدن و عدم مشارکت در بحث انتخابات یازدهم اسفند ماه می‌کوبد  تصریح کرد: در عین حال رهبر معظم انقلاب نیز فرمان مشارکت قوی را دادند و بر ما واجب است که با آگاهی در مقابل جبهه باطل ایستاده و به وظیفه خود در حضور حداکثری پای صندوق‌های رای و ترغیب دیگران به انجام این مهم عمل کنیم.

سردار رادان تصریح کرد: امروز اگر گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب و امت اسلامی باشیم، گمراه نخواهیم شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به جنایات رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی در غزه اشاره کرد و آن را نشانه درماندگی و شکست این رژیم منحوس دانست.

فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه امروز و در روزگاری که تلاش دشمنان و معاندان نظام برای فراموش کردن راه شهداست، باید یاد و خاطره شهدا را گرامی بداریم تصریح کرد: سه هزار شهید والامقام استان سمنان و سردارانی چون حاج حسن شاطری، سید رضی موسوی چاشمی و 111 شهید عرصه نظم و امنیتنشان می‌دهد که استان سمنان همواره در عرصه ایثار و شهادت پیشگام بوده است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها