ترافیک شبانه در جاده‌های شمال | کندوان یک‌طرفه است

کد خبر: 1274264

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به ترافیک شبانه در جاده‌های شمال گفت: محور کندوان یک‌طرفه و محور هراز به‌صورت مقطعی یک‌طرفه است.

 ترافیک شبانه در جاده‌های شمال | کندوان یک‌طرفه است

یدالله جهان‌تاب امروز درباره وضعیت جوی محورهای شمال در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در مازندران، اظهار کرد: باتوجه به حجم بالای ترافیک محور کندوان از بعدازظهر امروز یک‌طرفه شد و کماکان به سمت تهران و کرج یک‌طرفه است.

وی با اشاره به تراکم ترافیک در تعریض جاده طویر و بخشی در محدوده شهر مرزن‌آباد، افزود: پلیس راه با تمام توان نیرویی به‌صورت شبانه‌روزی درحال ارائه خدمات ترافیکی برای احاد شهروندان است.

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه محور کندوان تا تخلیه کامل بار ترافیکی یک‌طرفه است، اضافه کرد: محور هراز هم به‌صورت مقطعی طی چندین مرحله یک‌طرفه شد.

جهان‌تاب با اشاره به تداوم ممنوعیت تردد تمامی کامیون و کامیونت‌ها تا ساعت ۲۴ امروز از محور هراز، گفت: باتوجه به اعمال محدودیت‌های ترافیکی تاکید بر توجه به هشدارهای پلیس است.

ترافیک در محور امامزاده هاشم به رودبار سنگین است

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده گیلان از ترافیک سنگین در محور امامزاده هاشم به رودبار خبر داد و گفت: ۴ کیلومتر ترافیک در ورودی شهر رودبار ایجاد شده است.

غلامعلی نیک فهم در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت تردد در محورهای مواصلاتی گیلان اظهار کرد: ترافیک در محور امامزاده هاشم به رودبار سنگین گزارش شده است.

وی از ترافیک ۴ کیلومتری در ورودی شهر رودبار خبر داد و افزود: ترافیک سنگین در محدوده شهر رودبار و در منطقه شمال به جنوب گزارش شده است.

مدیرکل راهداری گیلان تصریح کرد: تردد در سایر محورهای برون شهری استان به صورت روان در جریان است.

نیک فهم ادامه داد: مرکز مدیریت راه‌های استان گیلان به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سوالات در خصوص وضعیت جوی و ترافیکی کلیه محورهای مواصلاتی گیلان و مسیرهای ارتباطی استان‌های همجوار است./مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها